Douglas SmithVI

Douglas Alexander Smith

6,8
2 531 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Douglas Smith

widziałam go tylko w jednym filmie Klinice pod kangurem
moim zdaniem jest przystojny :-)

AsiulkA

ja tez go tylko tam widzialam i tak samo mysle :D

Gryzio

Bardzo mi miło że masz podobne zdanie jak ja ;-)

AsiulkA

a moim zdaniem jest słodki, ale twarz ma 8latka :P

marian_ka

Ale dzięki tej twarzyczce zyskuje na wyglądzie :)

AsiulkA

Tak, zgadzam się z wami on jest w tym serialu bardzo przystojny. Najładniejszy z całej obsady:) Pozdrawiam

Maguda

Moim skromnym zdaniem to on jest za ładny dla Fiony. Aha i powinni zmienić jego miniaturkę na filmweb, gdyż tutaj jest po prostu... no obleśny. Nie trafione zdjęcie.

violet_bunny

w klinice jest ladny to fakt ale teraz ( w czasie rzeczywistym )
juz tak nie wyglada wlasnie skonczyl sie na tvn "krok od domu" chyba nie pomylilam i on tam gral to juz nie to samo .Poszukajcie jego terazniejszych zdjec zobaczycie roznice!pozdrawiam

AsiulkA

Moim zdaiem też jest przystojny!!! Był super aktorem w klinice pod kangurem... Tylko szkoda że tak krótko...
Pozdrowionka! :)

aneta_125

bezkonkurencyjnie śliczny ;d widziałam go w 'pidzama party', miał grać 'brzydszego kolegę', ale według mnie był ładniejszy ;d Co sie ze mnad zieje? od keidy wole blondynów? xDD

CallMeShaddy

hej, nie uważacie, że on wygląda tak z deka jak brat Alicji Bachledy Curuś? przyjrzyjcie się niektórym zdjęciom Alicji... jej niektóre miny tak do złudzenia przypominają mi jego mimikę... ale sami oceńcie :]

AsiulkA

Tak, slodki gosc. Ciezko oderwac od niego wzrok :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones