Dudley Moore

Dudley Stuart John Moore

7,5
439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dudley Moore

Nie wydaje Wam się dziwne, że ktoś umiera na zapalenie płuc w 2002r.? o.O

dzenero

Zapalenie płuc wywołane było postepującą od pięciu lat chorobą Parkinsona tyle w skrócie a więcej można poczytać w angielskiej Wikipedii.

EHNATON2

Nie rozmawiam z cmentarniakami opierającym swoją rzekomą wiedzę na pseudowiedzy agenturalnej. WYNOCHA!

dzenero

Pełna kultura z twojej strony bardzo mi miło. To świadczy o tobie i co ze sobą reprezentujesz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
EHNATON2

To co ja reprezentuje jest dla Ciebie niedostępne. Nie używaj w stosunku do mnie słowa "kultura", bo to słowo agenturalne, a ja gardzę niewolnikami systemu.

dzenero

Człowieku strony Ci się pomyliły choć i tak wygląda na to że powinieneś zacząć się leczyć na głowę

Tibn

Nie pomyliły mi się. Leczyć to powinni się cmentarniacy, którzy ufają agenturze, bo na starość jest płacz i zgrzytanie zębów. ;)

dzenero

jesteś jednak psychiczny i to bardzo , nie dość że strony ci się pomyliły to jeszcze epoki

Tibn

Skoro nie potrafisz się odnieść do tego co napisałem, to po co się udzielasz? Nielogiczne zachowanie. Tylko po to by mnie obrażać? Słabo.

dzenero

zobacz dzidzia się nafoszyła bo ktoś napisał prawdę choć sam wymyślasz na innych dziwne wyzwiska .... żal mi cię

Tibn

To co jest oficjalne nie jest prawdą i nigdy nie było. Tu się kłania znajomość działania agentury. Nadal nie potrafisz się odnieść do tego co napisałem, więc mnie obrażasz. Tylko, że ja nie jestem młody, żeby mnie nazywać dzidzią - więc gratuluję Ci małego IQ skoro nie zdążyłeś tego wyłapać w rozmowie. Nazywanie kogoś niewolnikiem systemu czy cmentarniakiem to żadne wyzywisko - to stan wiedzy ludzi o niskim poziomie świadomości. Skoro nie potrafisz się odnieść do tego co piszę, to nie zatruwaj, bo to świadczy o Tobie. Marnujesz swój i mój cenny czas. I naucz się poprawnie pisać, bo to razi- przez to jak piszesz nie mogę Cię brać na poważnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones