Dwayne JohnsonI

Dwayne Douglas Johnson

7,8
56 515 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dwayne Johnson

Dwayne jest jednym z najlepszych aktorów dzisiejszych czasów.Dobrze zbudowany. Ciekawie załatwia swoich wrogów.

kow93

Taaa, nie ma do niego startu taki chuderlaczek jak Al Pacino, albo staruszek Hopkins.

LOL

użytkownik usunięty
kow93

Rzeczywiście góra mięśni to podstawa żeby być świetnym aktorem 0_0

To pewnie za to dostaje od widzów (mowie o płci żeńskiej) wysokie noty...
eh...

użytkownik usunięty

Ta,a pewnie wy oceniacie piękne aktorki tylko za ich talent.I ciekawe za co dostają one od was wysokie noty?Wyśmiewacie nas a robicie dokładnie to samo

kow93

Poprawiłeś mi humor swoją wypowiedzią. Dzięki. Ale się mylisz. Dobrego aktora poznaje się nie po tym jak jest zbudowany ale po panokciach i długości włosów.

arHitekt

paznokciach miało być, nie da się edytować postów :/

kow93

Hahahahaha no comments stary :D i od razu lepszy humor na wieczór!

pvlpl

cofam to co powiedzialem, chyba bylem nacpany wtedy :P

kow93

Widziałem z nim niewiele filmów, ale gość naprawdę umie grać. Np. świetnie naśladuje Arnolda, a to już podstawa umiejętności aktorskich (wcielanie się w inne postaci - świetnie to robi np. Spacey). W tym filmie, który widziałem "Plan gry" - dobrze zagrał, a dobrze zagrać w komedii romantycznej jest ciężko dyplomowanym aktorom Hollywood. Czytałem wiele komentarzy na forum Fast Five 5, że to co zrobił z rolą, to mistrzostwo. Poza tym cały czas dostaje jakieś role - w wysokobudżetowych produkcjach i nie tylko kino akcji. Gdyby nie umiał grać, to by zrobił karierę jak Dolph Lundgren, czyli jak trzeba mięśniaka, to bierzemy, a The Rock tymczasem gra po 2-3 filmy rocznie i ma coraz większą renomę, nawet Arnold nie dostawał takich dobrych ról swego czasu. Nie wiem na pewno, ale wydaje mi się, że trochę inspiruje się Arnoldem. Stwierdził, iż skoro taki koleś jak Arolnd (utalentowany, ale np. drewniany) zrobił karierę, to on też. Naprawdę coraz lepiej mu to wychodzi.

kow93

nie przekonales mnie.

boskovic10

to jest aktor do filmów akcji . aktorsko jest średni( rolę jakie grał też były zbyt ciekawe) z podniesionym czołem" zagrał dobrze . fakt wygląda świetnie .

kow93

Mi się podobał w "Królu Skorpionie". Oczywiście jeśli chodzi o grę, nie zwracam uwagi na coś takiego jak muskuły choć przyznam, duży z Niego mężczyzna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones