Dwayne JohnsonI

Dwayne Douglas Johnson

7,8
56 515 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dwayne Johnson

miałem nadzieje że zostanie gwiazdą kina akcji na miarę Willisa albo Schwarzeneggera a został bohaterem filmów dla dzieci. Szkoda.

czosnu

Rozwoj jego kariery przebiegal prawidlowo az nagle cos sie zepsulo i teraz osmiesza sie doborem kolejnych rol.Ale jeszcze jest szansa ze jakis dobry manager pomoze mu ponownie sie wybic.

Glock

Rola w "Szybkich i wściekłych" może wszystko zmienić:)

booska_b

i w Faster

czosnu

Mi w pamięci najbardziej zapadła jego rola - wcale nie twardziela, ale wychowawcy młodzieży w poprawczaku w "Gridiron Gang"... Serio nie wiedziałem, że umie zagrać dobrze postać która nie ma świecić mułami na ekranie itp, a tu (mimo ogólnie wręcz identycznej historii jak w Wykiwać Klawisza) pokazał coś innego i... fajnego :)

użytkownik usunięty
czosnu

Szkoda, że w "The Other Guys" dość szybko "spadł" nam z ekranu razem z Jacksonem... Ale ten epizod to to co tygrysy lubią najbardziej...

czosnu

moim zdaniem dobry aktor lubie gojako krola skorpiona ale jak patrze na te jego brwi wydepilowane to krew mnie zalewa taki meski gosc ale no te brwi........

nera89rock

Ja tam lubie the rocka;p ogolnie też jestem za tym żeby gwiazdy wreslingu występowaly w filmach bo tak zle im nie idzie, przykład: big show , steve austin , john cena. dobrze uzupełniaja potrzeby kina akcji bo ostatnio poza stathamem brak mlodych aktorow kina akcji ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones