Dwayne JohnsonI

Dwayne Douglas Johnson

7,8
56 515 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dwayne Johnson

Uważam, ze w "Krolu Skorpionie" zagrał poprostu rewelacyjnie. Mimo tego i ze w "Mumii" strasznie go "oszpecili" to i tak jestem pod wrazeniem. Jako Krol Skorpion byl poprostu niesamowity i jestem szczerze zachwycona jegho talentem, szkoda tylko, ze zagrtal w tak niewielu filmach....

Diabla

A moze po prostu spodobal ci sie ten przystojniaczek???

Diabla

i kto ci w ogole powiedzial ze to jest aktor? jesli chcesz to mozesz zobaczyc go na wrestlingu (wolna amerykanka) !!!!!!!!!!

Diabla

A jesli nie jest aktorem to kim? Nad wyraz realistyczną imitacją?? To, ze uprawia wrestling to nie skresla go jeszcze z listy aktorow. A ze przystojny jest to wszyscy i tak widza, chodzi o to, ze poprostu dobrze zagral w Skorpionie.

Diabla

hmm... może inaczej... zaczyna karierę jako aktor. Ale faktycznie gra super... !!! Oby tak dalej ;)

Diabla

W pełni się zgadzam. Tylko czekać aż uhonorują go jakąś statuetką! :)
Pozdrawiam!

Diabla

Sciagnij sobie filmy "Walking Tall" i "The Rundown".......... gra w nich również rewelacyjnie!

użytkownik usunięty
niunia830

no może nie gra. moim zdaniem bije się rewelacyjnie. tylko pozazdrościć

Bijac sie zarabiał na życie i dalej to robi... a wlasciwie to czego mu zazdroscisz? Człowiek może sie wszystkiego nauczyc jesli tylko tego chce :] Choć fakt bije sie również rewelacyjnie ;)

niunia830

Dla mnie on jakiegos szczegolnego talentu aktorskiego nie posiada, widac ze naprawde sie stara aby jego postac miala jakas inna osobowosc w kazdym filmie. Lecz w moim odczuciu jest to kolejny aktor ktory nadajae sie do lania innych i zgrywania super bohatera etc.
Ale lubie jego filmy oprocz Walking Tall (strasznie wialo od tego tandeta)

niunia830

On sie wogule nie bije...mój boze skąd wy to wzieliscie wy nie czaice jeszcze że Amerykański wrestling to czysta reżyserka??.

użytkownik usunięty
Diabla

No nie Wy se jaja poprostu robicie, niedzielni kinomani i napalone kobitki zrobiły z Rocka "rewelacyjnego " aktora. Wy wiecie wogóle kto to jest aktor?

Właśnie. Wkurzają mnie tacy ludzie. On w świecie aktorstwa poprostu nie istnieje. Wy sie puknijcie w łeb robicie wszytkim wstyd. Przecież on nie umie grac. Skoro jest takim świetnym aktorem to czemu nie dostał żadnej dobrej roli? Tylko jakies gówna komiksowe i podrzędne nudne obcykane filmy sensacyjne na których mam mdłosci. W życiu nie pójde do kina na film w którym gra on główną a raczej "Gówną" role!!.

Diabla

Zresztą po co ja wogóle dyskutuje na jego temat z tą...Neftydą czy jak ona ma... ona przecież wymienia Vina Diesela zaraz obok Brada Pitta i Johnego Deppa... także to mówi samo za siebie... wstyd sobie robisz dziewczyno..wstyd. Vin Diesel buahahahhahahahaha

Yesh

Do tego zagra w ekranizacji Dooma...a ja uwielbiam gry komputerowe...a jego nie strawię.........

użytkownik usunięty
Michal1992

A ja mimo tego obejrzę ;P
Ehh .. wolę Rocka na Wrestlingu niż jako aktora .. owszem, ale no sso .. próbuje chłopak, a wy sie śmiejecie ;P
Chociaż .. 'Król Skorpion' mi sie osobiście bardzo podobał ;)

hehe .. pozdro.

Yesh

Chłopie masz jakieś kompleksy, że krytykujesz wszystkich dobrze zbudowanych facetów??

Diabla

Rewelacyjnym aktorem on nie jest i chyba już nigdy nię będzie to typowa postać mięśniaka jak niegdyś Arnold. Od niego wole Diesela lepiej gra aktorsko, choć też to nie jest żadna rewelacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones