Eddie Redmayne

Edward John David Redmayne

8,6
61 891 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eddie Redmayne

Nie mam pojęcia, jak będzie przedstawiała się konkurencja w tym roku, ale po samym trailerze
widać ogromną pracę nad tą rolą. Spodziewam się co najmniej nominacji!

noorey

Zapowiada się nieźle.
Oglądałam Filary Ziemi i wyklinałam strasznie, że on nie jest Jackiem, ale skończyłam oglądać i sobie wracam do niektórych scen i dochodzę do wniosku, że może nie było tak źle? Ten film będzie dobry, może jeszcze bardziej przekona mnie do tego całego Eddiego;)

noorey

Zgadzam się w zupełności, jeśli nie dostanie chociaż nominacji, to będę bardzo rozczarowana. Eddie jest świetnym aktorem, a trailer do "Theory of everything" wg mnie wygląda rewelacyjnie.

noorey

W tym roku jest niesamowita konkurencja. Nie pamiętam kiedy ostatnio była tak mocna.

J.K. Simmons, Michael Keaton, Steve Carell i Jake Gylenhaal - wszyscy zagrali role życia.

W nominację jestem skłonny uwierzyć, ale sama statuetka jest poza zasięgiem. :)

użytkownik usunięty
klaus_kinski

Simmons i Carell raczej mu nie zagrażają, bo to role drugoplanowe.

Niestety na Whiplash nadal czekam. Premiera dopiero w styczniu a internet tym razem mnie nie poratuje.
Trudno więc mi powiedzieć czy rola jest bliższa pierwszego czy drugiego planu.

Ponieważ jak podejrzewam Jake Gylenhaal zostanie kompletnie olany przez Akademię, a Foxcatcher jest zbyt ciężkim i niepoprawnym dla nich filmem, to Michael Keaton będzie głównym konkurentem Eddiego Redmayne.

Nie mam nic przeciwko nominacji dla Eddiego ale statuetka byłaby zdecydowanie na wyrost. Trzymam kciuki za Keatona.

użytkownik usunięty
klaus_kinski

Ja z kolei nie widziałem Foxcatchera i Theory of Everything, więc tym bardziej nie mogę się wypowiadać.

noorey

Konkurencja jest naprawdę duża, ale moim zdaniem ma szansę na nagrodę. I nie tylko moim: http://www.goldderby.com/news/7613/oscars-eddie-redmayne-theory-of-everything-mo vies-news-13579086-story.html

noorey

Pamiętałam Twoją wypowiedź i proszę - Glob już jest:) Jeazcze tylko Oscar.

alien_2

jak wygra oscara to będzie największa kpina od lat. Keaton w tym roku jest bezkonkurencyjny.

LukeuszLFC

Niekoniecznie, Rola Eddiego jest bardzo wymagająca i byłaby to całkowicie zasłużona wygrana, a nie kpina

LittleGatsby

Byłaby to kpina nad kpinami

LittleGatsby

W ocenie krytyków jego (Eddiego) rola jest uznawana za conajmniej średnią lub przeciętną. Dużo lepsza jest Felicity Jones jako żona Hawkinga. Zasłużona wygrana to Keatona.

LukeuszLFC

Keaton prędzej dostanie honorowego Oscara za ileś-tam-lat pracy, niż za wielki powrót na srebrny ekran.
Największe szanse ma moim zdaniem jednak Redmayne. Najbardziej wymagająca kreacja spośród wszystkich, walczących o statuetkę.

LukeuszLFC

Których? Tych z Filmwebu, co w przytłaczającej większości filmu nie widzieli? Bo chyba nie mówisz o tych, co rozdają Eddiemu wszystkie nagrody.

NickError

BAFTE dostał bo jest brytolem, spokojnie.

LukeuszLFC

Cumberbatch i Fiennes też.
Dostał nagrodę gildii aktorskiej, a więc kolegów po fachu. I Złoty Glob.

NickError

Złotego globa dostał także Keaton.

LukeuszLFC

Nie spierałem się o to, kto zagrał lepiej.

NickError

spierałeś się o to jacy krytycy oceniają Redmyne jako przeciętną rolę... i napisałeś że pseudoznawcy z forum filmwebu. Nie... tutaj birdman jest słabo oceniany. Ale poczytaj recenzje zagranicznych portali i nie mam na myśli recenzji użytkowników, tylko krytyków.

noorey

I prawie jest:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones