Eddie Redmayne

Edward John David Redmayne

8,6
61 929 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eddie Redmayne
atyp1

Nie było takiej sceny!!!!

atyp1

Domyślam się, że chodzi o scenę " Empty chairs and empty tables",tak?

gwiazdka123_2

tak, jest :-) pozdrawiam

atyp1

Bardzo wzruszająca :) W ogóle bardzo lubię Eddiego. Myślę, że w kostiumowych filmach czy serialach gra bardzo dobrze i że jeszcze nie poznaliśmy jego prawdziwego talentu nawet w połowie. Polecam gorąco Filary Ziemi- jeden z moich ulubionych seriali, gdzie możemy go zobaczyć w roli Jacka, który z cichego i trzymającego się na uboczu chłopaka zmienia się w dojrzałego, dążącego do swych marzeń i pewnego swej wartości mężczyznę. Po prostu- Eddie może i nie jest najprzystojniejszy, ale z sukcesem dąży do miana genialnego aktora :) Pozdrawiam jego fanów :)

kasiunia2291

To prawda, jego typ urody świetnie się sprawdza w filmach kostiumowych, choć niedługo zobaczymy go w sci-fi u Wachowskich;D Ciekawa jestem co z tego wyjdzie. Eddie już teraz jest jednym z lepszych młodych aktorów, myślę, że jeśli tylko będzie miał możliwość grać w dobrych filmach ciekawe postacie i nie będzie narzekał na brak propozycji, to z czasem będzie jeszcze lepszy. A jak dla mnie jest bardzo przystojny, ale co kto lubi;D Filarów jeszcze nie widziałam, ale w najbliższym czasie mam zamiar:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones