Eddie Redmayne

Edward John David Redmayne

8,6
61 946 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eddie Redmayne

nie dosyć, że brzydki to jeszcze kurdupel...

lukasbo

180 cm to wg Ciebie kurdupel? dziwne, ja mam 175 cm, więc pewnie jestem Smerfem.

butryk_2

hmmm...o ile nie jesteś kobietą... ;) 175 dla kobiety jest bardzo ok :)) ja mam 186 i traktuję ten wzrost jako średni ;)

lukasbo

Kobietą nie jestem :D 186 cm to wzrost średni, ale dla koszykarzy :P

Pozdrawiam

lukasbo

jesteś prymitywem toteż g**no ci tłumaczyć bo ześ bzdury gadasz i tyle.
Eddie jest strasznie przystojny, w roli Savage Grece powalił mnie na kolana, świetna rola, świetnie zagrana. 10/10

ludzie nie potrafią dostrzec piękna.
dla mnie on jest jak na razie ''męskim bogiem''.
i nie mówić jaki jest obleśny, bo wcale nie jest a ile głów tyle zdań na temat.

orengada

"Męski bóg" .... LOL...Słuchaj, on ma wyraz twarzy debila... Wiesz, blisko osadzone oczy, odstające uszy...mongoloidalny taki... :))) "Przystojny" i "mały, chudy" (co akurat jest kategorią obiektywną;) stoi w sprzeczności :) Ale cóż, różni bogowie przewijają się w historii ludzkości...niektórzy mieli nawet głowy kozła ;))

lukasbo

co ty nie powiesz? *znudzony ton głosu*
naucz się pisać estetycznie i bez emot, które używają dzieciaczki po 12-stce a pogadamy.

orengada

dzieciaczki po 12-stce? Czyli z przedziału 12-100? Bo 100-latek tez umie zachowywać się jak dzieciak, a nie ma w tym nic złego. Niekiedy dziecko jest mądrzejsze od dorosłego :)

lukasbo

aha i co ostatnie chciałam dodać, to że ten EDIE o twarzy, jak to stwierdziłeś ''debila'' (ciekawe jak twoja wygląda) z blisko osadzonymi oczami i odstającymi uszami jest modelem BURBERRY.

wygląda na to że nie tylko ja go doceniłam.

orengada

Ja myślę ż Eddie ma bardzo unikatową urodę.Nietuzinkową.I uważam że może piękny nie jest ale ma w sobie coś,przez co jest naprawdę przystojny :)

Zarrock

Widziałam go tylko w "Kochanicach króla" i według mnie jest bardzo przystojny podoba mi się bardziej niż Eric Bana:)

dklca5

Na pierwszy rzut oka jego wygląd przykuł moją uwagę i jeśli prawdą jest to, że to model BURBERRY to w ogóle się nie dziwię :) Po raz pierwszy zobaczyłam go w ' Tess of the D'Urbervilles '- jego rola spodobała mi się, może nawet wzruszyła bo grał osobę, która przedstawia pewne wartości wg. mnie. Powracając do twarzy ' debila ' każdy ma inny gust, podzielam tutaj zdanie Zarrock'a i jeszcze coś ode mnie, przystojny mężczyzna nie wychodzi z solarium, czy choćby siłownia nie jest obowiązkowa(wg.mnie), nie wiem jak to słowo rozumie założyciel tematu, w każdym razie nie uważam, że jest brzydki(Eddie rzecz jasna :)), ma bardzo ciekawą, nie pospolitą urodę, ma w sobie właśnie to ' coś ' :)

izabella_b_2

do klasycznych przystojniaków to on na pewno nie należy. Jednak muszę przyznać że coś w sobie ma... ;)

izabella_b_2

Zgadzam się w zupełności. Muszę przyznać, że napisałaś wszystko to co sama bym napisała, jednak, że uczyniłaś to Ty to ja już nie mam po co ;)

użytkownik usunięty
lukasbo

żałosny jesteś pisząc takie opinie. Spójrz w lustereczko marny człowieczku. Kogo widzisz? Aaaaaaa potworka. No przykro mi, że tak Cię doświadczył los.Natomiast o nim mogę powiedzieć, że super chłopak z niego, gra świetnie, ma pewnie masę lasek i świetną przyszłość. Masz jakieś pytanka jeszcze dzieciaczku?

Łaaaaa....ależ mi dowaliłaś... o cholera...o matko.... heh...patrzę w lustro i widzę proporcjonalnie zbudowanego faceta, ok. 186 cm z regularnymi rysami twarzy... i zamożnego... i przestałem być dzieciakiem..dawno...ale miło, że tak myślisz... Płyń dziewczynko, płyń..

użytkownik usunięty
lukasbo

A czy widzisz przed sobą głupka, który ma ukryte kompleksy? Jak bym się dowiedziała co myślisz o tym aktorze nawet bym na Ciebie nie spojrzała. Masz pusto pod kapucyną i tyle. Zamożny i proporcjonalnie zbudowany. Haaahaah, ale dowaliłeś. Idź się schowaj lepiej faceciku.

oj. dobry model nie jest nigdy zły. ;]
tak to podsumuję.

lukasbo

Szkoda że u ciebie rozum jest odwrotnie proporcjonalny do wzrostu.

lukasbo

Co z tego że stodoła wielka jak pusta? Stoisz sobie przed tym lustrem i podziwiasz całymi dniami? Staje ci na twój widok? Orgazmu dostajesz na myśl o tym że masz starcza ci od pierwszego do pierwszego? Mówisz żeś dawno przestał być dzieciakiem. Coś ci powiem. Może i wyrosłeś z pieluch, ale nadal jesteś rozpuszczonym szczylem.
Prawdziwy facet do tego by pokazać jaja nie musi opuszczać spodni. Twoje chyba ci urwano przy porodzie i teraz na necie kompleksy leczysz.

lukasbo

skończ waść i wstydu oszczędź. chyba nie wiesz jaki typ urody jest mongoloidalny skoro takie bzdury piszesz... poza tym aktora ocenia się za jego grę, a nie wygląd, więc rozpoczynanie tego typu dyskusji mówi samo za siebie... to portal filmowy, znajdź sobie inny serwis na tego typu żenujące dyskusje.

orengada

Zgadzam się jak najbardziej, jednak trzeba się przyzwyczaić już do tego, że na Filmwebie ostatnio coraz więcej świrniętych małolat się loguje. Bywa. Trzeba przeczekać ten okres, może kiedyś minie.


A tak w ogóle... 186cm to wzrost średni. Aha. No to w takim razie osoba wysoka w sam raz musi mieć ponad 2m. Fajnie wiedzieć;)

Kedda

Ten post to miała być odp. na wypowiedź orengada .

lukasbo

uważam że ma bardzo ciekawa urodę, mi się bardzo podobał z wyglądu oraz jago gra aktorska jest bardzo dobra

użytkownik usunięty
Neytirixd1

Po obejrzeniu kilku filmów z Eddie'm po prostu się z nim zakochałam :) Świetny aktor,bardzo przystojny . Nie wiem,dlaczego razi cię jego wygląd.Według mnie (i reszty) Eddie jest naprawdę urodziwy . Różni się od pozostałych aktorów. On urzekł mnie zarówno grą jak i wyglądem. A zazwyczaj gustuję w innym typie urody.Jeśli mi się spodobał to znaczy,że naprawdę ma "to coś".

lukasbo

Brzydki? Kurdupel?
Pogrzało Was?
On jest bardzo przystojny!
Padłam jak go zobaczyłam w "Tess d'Urbervilles".

lukasbo

Póki co widziałam go tylko w Like Minds :) Jego rola w tym filmie mnie powaliła, tak samo jak Tom'a :) na pewno obejrzę z nim inne filmy. Według mnie jest przystojny i zdecydowanie ma to "coś".

lukasbo

Nie powiedziałabym, że jest przystojny. On po prostu ma "to coś" a to o wiele bardziej cenie niż stereotypowy wygląd przystojniaka. Jest inny. I to czyni go pięknym.

lukasbo

A i jeszcze jedno - jak będąc facetem możesz się wyrażać na temat mężczyzn? Proponuje abyś takie rzeczy pozostawił kobietom do rozstrzygania, bo one raczej mają w tej kwestii więcej do powiedzenia.

Kedda

Nie zgadzam się, płeć nie ma nic do rzeczy, to tak jakby facet mówił, że kwiat jest brzydki, a kobieta powiedziała, że jest piękny. A przecież facet nie musi się znać na tym by mieć własny pogląd co jest ładne a co nie. Każdemu podoba się co innego bez względu na płeć ;)

butryk_2

zdecydowanie bardzo dobry aktor, pochlania widza jak kiedys Rudger Hauer choc w troche inny sposob, to dwie zupelnie inne postacie. Co do urody do pana 186 cm, piękno jest czyms delikatnym i nie ma nic wspolnego z wizerunkiem klasycznego przystojniaka szczegolnie w naszym kraju gdzie 90 procent przedstawicieli plci meskiej mysli ze jak opierdoli sobie baniak na łyso i spakuje sie na silowni to zamieni sie w cudo !!! Prawda jest taka ze tego typu panowie w bardziej cywilizowanych miejscach globu zasilaja grona rednecków za ciagnikami na wioskach^^ !!!!

użytkownik usunięty
Ralph_S_

Dla mnie Eddie jest niesamowicie utalentowanym aktorem :) Mnie osobiście on powala na kolana ;) Dalej jestem zdania , że niezaprzeczalnie ma w sobie "TO COŚ" i kropka :)

dobry aktor i do tego przystojniak

użytkownik usunięty
lukasbo

Szanowny panie "Wzrost 186" nie wiem jak może pan nazywać 180 centymetrowego aktora kurduplem skoro jest pan tylko jakieś 5 centymetrów wyższy, poza tym wzrost to nie wszystko i wygląd też nie, może jest pan lepiej zbudowany od powyższego aktora, jednak po pańskich komentarzach można wnioskować , iż pan nie potrzebuje "twarzy debila", aby nim być, bowiem normalny człowiek zachowałby taką prowizoryczną wypowiedź dla siebie, ponieważ to tylko jego odczucie. Widać, że jednak pan wolał rozgłośnić to w internecie, co według mnie (sądzę, iż nie tylko mnie) jest oczywistym dowodem na to, że czuje się pan niedowartościowany i niedoskonałościami innych próbuje zasłonić pan swoje. Następnym razem radzę, więc przemyśleć co pan piszę i nie robić niepotrzebnego harmideru.
Pozdrawiam i życzę miłych chwil spędzonych na oglądaniu filmów!

Hmm, ja Ediego zobaczyłam pierwszy raz w serialu Tess, jako Angela i pomimo, że na pierwszy rzut oka nie zachwyca, jest w nim coś przynajmniej dla mnie magnetyzującego. Poza tym świetnie gra jak dla mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones