Edouard Baer

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/49906/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":1135,"rate":7.533039647577093,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/49906/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":3,"rate":6.666666666666667,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,5
1 135 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edouard Baer
  • A wie pan - moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że niedobrze...

  • robert2207 Gdybym miał powiedzieć co cenię w życiu najbardziej powiedziałbym że ludzi. Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie.

    Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem i dziękuję życiu. Dziękuję mu. Życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość.

    Wielu ludzi pyta mnie o to samo, "ale jak Ty to robisz?", "skąd czerpiesz tę radość?", a ja odpowiadam, że to proste. To umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro kto wie? Dlaczego by nie? Oddam się pracy społecznej i będę ot choćby sadzić marchew.

  • Gladiatorek To zabawne, że w Misjii Kleopatra zagrał Otisa, a w "W służbie Jej Królewskiej Mości" zagrał Asterixa