Eduardo Verástegui 

José Eduardo Verástegui Córdoba

7,7
717 ocen gry aktorskiej
Eduardo Verástegui
Meksykański aktor, piosenkarz i model José Eduardo Verástegui Cordoba przyszedł na świat 21 maja 1974 roku w mieście Ciudad Mante Tamaulipas, w rodzinie rolniczej. Dorastał w Xicoténcatl. Studiował w Stanach Zjednoczonych, w stanie Oklahoma. Podjął studia na Universidad Autónoma de Tamaulipas na wydziale prawa, jednak nieco później przerwał naukę. Zajął się natomiast sztuką teatralną w Meksyku.

Pojawił się w telenoweli meksykańskiej "Mi querida Isabel" (1997) oraz meksykańskim filmie akcji Engao mortal (1998). Wystąpił jako Manuel w 175-odcinkowym serialu "Soadoras" (1998) oraz w roli Daniela w telewizyjnej serii "Luz en el camino, Una" (1998).

Spróbował swoich umiejętności wokalnych i nagrał płytę pt. 'Eduardo Verástegui' [2000-2001]. Kiedy znany amerykański fotograf ludzi filmu i mody - Herb Ritts kompletował obsadę do teledysku Jennifer Lopez pt. "Ain't it funny" [2001], przyjaciółka latynoskiej piosenkarki zaproponowała jej, by zadzwoniła do Eduardo Verástegui, który w teledysku wcielił się w rolę Cygana. Znalazł się w Hollywood.

Trafił wreszcie na plan amerykańskich seriali: "CSI: Miami" (2003) jako Jarod Parker, "Karen Sisco" (2003) w roli Tucka Rodrigueza i "Czarodziejki" (2004) jako pan Right. W kinie amerykańskim po raz pierwszy zagrał w komedii Lindy Mendozy "Chasing Papi" (2003) jako tytułowy notoryczny podrywacz, który spotyka się jednocześnie z trzema pięknymi dziewczynami w trzech różnych stanach.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 21 maja 1974

miejsce urodzenia: El Mante, Meksyk

wzrost: 184 cm

W 2001 r. wystąpił w teledysku Jennifer Lopez do piosenki "Ain't It Funny".
W latach 1994 - 1996 był wokalistą w zespole Kairo.
W 2001 roku wydał swój debiutancki album "Eduardo Verástegui".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Ślubował czystość, chodzi codziennie na Mszę Św., odmawia różaniec, ma poczucie misji, krótko mówiąc- odnalazł sens życia.
Oby więcej takich!

ZAKOCHAŁAM SIĘ PO OBEJRZENIU BUTTERFLY CIRCUS! FILM JEST PRZEPIĘKNY!!!

Meksykański aktor, piosenkarz i model José Eduardo Verástegui Córdoba przyszedł na świat 21 maja 1974 roku w mieście Ciudad Mante Tamaulipas, w rodzinie rolniczej. Dorastał w Xicoténcatl. Studiował w Stanach Zjednoczonych, w stanie Oklahoma. Podjął studia na Universidad Autónoma de Tamaulipas na wydziale prawa, jednak...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones