Edward NortonI

Edward Harrison Norton

8,8
100 769 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Norton

Osierocony Brooklyn w końcu po tylu latach oczekiwania powstanie i będzie można zobaczyć jak
tam umiejętności reżyserskie Nortona się rozwinęły bo że aktorem jest bardzo dobrym wiadomo od
dawna. A przy okazji piętnastolecia "Fight Clubu" przygotowałem małe podsumowanie co porabiał
przez te lata zarówno Norton jak i inni aktorzy, którzy wystąpili w filmie. Do poczytania na blogu:
http://makemydaypunkpl.blogspot.com/2014/10/co-sychac-u-aktorow-z-fight-clubu.ht ml

karol_maverick

Wiesz może coś więcej a propos osieroconego brooklynu ( chodzi mi o to czy na pewno powstanie, kiedy wejdzie do kina, kiedy zacznie kręcić itd.)???

matonio

Nortonowi udało się zabezpieczyć środki na budżet filmu także ten powinien raczej powstać (choć pewności póki film nie zawita do kin nigdy nie można mieć). Z tego do czego udało mi się dokopać wynika, że zdjęcia do filmu mają ruszyć jeszcze w tym roku w Nowym Jorku. Co do daty premiery kinowej ta jest jeszcze nieznana.

karol_maverick

Dzięki jak będziesz coś wiedział więcej pisz

karol_maverick

A wiadomo coś o obsadzie, scenarzyście czy producentach "Osieroconego Brooklynu" ?

charles_tyler

Z obsady na razie wiadomo, że Norton pojawi się w głównej roli. Również on jest autorem scenariusza zaś producentami obrazu mają być Brett Ratner, James Packer, William Migliore, Stuart Blumberg i Edward Norton.

karol_maverick

Co się ruszyło z projektem bo podobno mieli zaczynać kręcić pod koniec 2014 roku? A tu cisza i spokój.

crichou

No właśnie żadnych nowych informacji nie ma. A film został nawet usunięty z filmografii Nortona na imdb. Wiec znowu nie ma pewności czy powstanie. A szkoda by było bo tyle już lat czekam na ten film i chyba jeszcze trochę poczekam.
Może jak dostanie Oscara to jakieś większe studio podłapie pomysł realizacji. W oczekiwaniu na jakieś wieści zapraszam do lektury wpisu poświęconego "Fight Clubowi":
http://makemydaypunkpl.blogspot.com/2015/02/amiac-dwie-pierwsze-zasady-czesc-ii. html

karol_maverick

Byłoby szkoda, gdyby mimo tylu lat chęci zrealizowania tego filmu Norton musiałby zrezygnować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones