Elżbieta Słoboda

6,7
320 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elżbieta Słoboda

Widziałem, że Polsat znó puszcza serialowy shit pt. I kto tu rządzi. Trójca sztuczności - Foremniak, Linda oraz pani Słoboda, która przoduje w grze na największą sztuczność. Prawdziwą grę aktorską w tym serialu odwalają tylko i wyłącznie meble, które to spełniają swoją rolę na najwyższym poziomie!

sceptyk

A ja się tam nie zgodzę. Może Foremniak i gra sztucznie ale pani Słoboda w tej roli się sprawdza. Oczywiście to jest tylko moje skromne zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać ;)
A co do mebli to fakt. Grają na najwyższym poziomie :D

Pozdrawiam

sceptyk

Ja także się tu nie zgodzę...

Elżbieta Słoboda to najzabawniejsza postać serialu, podobnie jak Bogusław Linda :)
Małgorzata Foremniak radzi sobie troszkę gorzej, ale nie jest tragicznie .

Jeżeli chodzi o sztuczność to jak dla mnie jedyną postacią, która w tym przoduje jest Gabrysia Pietrucha, może to dlatego, że jest młoda, a może po prostu nie nadaje się na aktorkę... Nie wnikam :P

Jeżeli chodzi o serial to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że go uwielbiam :)
Jak dla mnie jeden z najlepszych polskich seriali komediowych :)
Każdy odcinek jest zabawny !

"I kto tu rządzi" - RZĄDZI ! ♥ ! ♥ !

sceptyk

Nie sposob sie nie zgodzic . A Elzbieta jest w tej roli bardziej sztuczna niz plastik :/ .

sceptyk

Oni w tym serialu to wgl chcieli poleciec w maniere w jakiej gra sie w amerykanskich sitcomach . Niestety nie wyszlo im to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones