Eliza Rycembel

7,4
11 900 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eliza Rycembel

bardzo ładna i mądra aktorka - jest wprost prześliczna

scarcies

Skąd wiesz, że mądra ?

scarcies

Czy ja wiem czy taka mądra, pierwszy film a już cycki pokazuje. Co zrobi teraz ?

tragta

dokładnie...

tragta

właśnie

tragta

Rozbawił mnie trochę ten post :) pokazała i co z tego dorosła jest od dawna, rola tego wymagała i tyle. Tak w ogóle to co ma zrobić teraz?:)

tragta

"pierwszy film a już cycki pokazuje. Co zrobi teraz ?"
Ot mi wielka sensacja. Co zrobi teraz? Pewnie pokaże reszte ciała i zaraz znajdzie się morze takich jak Ty i zrobi z tego mega sensację. Szkoda że większość ludzi tak to postrzega gdy jakakolwiek aktorka na planie musi zdjąć tą bluzkę, bo tak jej ktoś kazał, ale gdy już aktor musi to jakoś nie ma nikogo do komentowania o_O

tragta

Ty tak na poważnie to po wejściu do saunarium też z dziewczyną zerwiesz w końcu się rozebrała . Jak aktor jest pewny swojego ciała i się go nie wstydzi to czemu miał by się nie nie rozebrać mamy 21 wiek a ludzie dalej utrwalają wymagania początku kinematografii żywcem z kina indi

OLIN1

To niesamowite móc zobaczyć jak ktoś nadal odpisuje na mój komentarz sprzed 5 lat xd

tragta

Oj już nie schlebiaj sobie jak dziewczyna przetrwała 5 lat w tym biznesie to wielki plus dla niej

tragta

Ja też powiedziałem na castingu,że mogę pokazać cycki i nie tylko a roli mi nie dali :/

tragta

sceny seksu zagrała bardzo dobrze, to trzeba jej oddać

znerwicowany

W którym filmie?

scarcies

Aktorka to zawód. Osoba, która skończyła studia aktorskie. Więc proszę, nie nazywaj jej aktorką bo do tego trzeba mieć jeszcze zdolności ; )

lenka110

Może i w tym wypadku masz rację , bo dziewczyna , która zagrała w jednym filmie to jeszcze nie aktorka , ale błagam cię , nie popadajmy w ''chorobę dyplomu''... Prawdą jest , że studia aktorskie to nie konieczność by stać się prawdziwą aktorką. Zdecydowana większość najsłynniejszych aktorów świata , nie ma nawet wykształcenia wyższego i zakończyła swoją edukację tuż po liceum. Mówi o tym między innymi (nieco ironicznie zresztą) Ellen Degeneres podczas swojej tegorocznej przemowy otwierającej Galę wręczenia Oscarów. Zwraca się wtedy do Amy Adams i mówi coś w stylu ''Amy , poszłaś na studia tak?'' Kiedy Adams zaprzecza , Ellen dodaje '' A czy to ważne , masz przecież w tym roku nominację do Oscara za pierwszoplanową rolę w American Hustle''. Sama więc widzisz , studia aktorskie są dla kogoś kto chce pracować w teatrze itp , na wielkim ekranie pojawiają się ludzie zdolni , piękni i sprytni , nie koniecznie wykształceni :)

Veiller

jak w życiu:)możesz być bez studiów i mieć kupę kasy

Veiller

Typowe dla naszego kraju, pęd za papierkiem którym można się tylko podetrzeć.

Veiller

aktor to zawód a osoba ktora ma zdolnosci aktorskie i sobie gra to po prostu osoba ktora gra i tylemoze to robic doskonale a moze masakrycznie jak Eliza

lenka110

Sprzątaczka też zawód, a nie ma studiów do tego zawodu ;)
Nie sprzeczam się z tym, czy ta Eliza gra dobrze czy nie, ale uważam, że dyplom nie czyni aktora, dopiero praktyka.

carolotta

ludzie! ja nic nie mówiłam o żadnym dyplomie... nauka nauka i jeszcze raz nauka oraz praktyka aktorstwa kształtuje aktora!

lenka110

filmu nie widziałem więc do jej roli się nie odniosę, ale ze strony Teatru Roma można wyczytać:
Ur. w 1992 r. w Warszawie. Uczennica SLO. Od dzieciństwa tańczy i śpiewa. Od szóstego roku życia uczy się baletu w Studio taneczno-aktorskim Hanny Kamińskiej przy Ogólnokształcącej Szkole Baletowej. Występowała m.in. w Teatrze na Woli i w Sali Kongresowej. Do jednego z występów samodzielnie przygotowała choreografię. Wraz z zespołem Flick wygrała konkurs taneczny „Asteriada”. Brała udział w wielu warsztatach wokalno-taneczno-aktorskich. Występowała w spektaklach „Dzieci z Bullerbyn” (szkółka Machulskich przy teatrze Ochoty), „Świniopas” (w Pałacu Kultury i Nauki), „Dziady” (gimnazjum i scena domu kultury na Żoliborzu). Już jako kilkuletnia dziewczynka śpiewała w scholi jako solistka. Uczyła się gry na keyboardzie. W latach 2004/2006 należała do Szkoły Musicalowej przy TM Roma. Od 2010 roku uczęszcza do Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego, z którą występowała w takich spektaklach muzycznych, jak „Taniec Wampirów” (Sara), „Czarnoksiężnik z Krainy Oz” (Lew) oraz „Grease”.

Kilinski

widocznie jeszcze ZA MAŁO nauki aktorstwa i doświadczenia

lenka110

biedna lenka choruje z zawiści :D

Ale spokojnie, to się leczy. Najlepsza metoda, to samemu coś osiągnąć i udowodnić sobie że się jest coś wartym.

jedyny_realista

nie będę komentować twoich bzdur, jedyne co mogę napisać to, szkoda, że większość ludzi nie potrafi obiektywnie patrzeć i nie będę debatować na temat co tutaj powinno się wyleczyć :)

lenka110

Eliza Rycembel urodziła się w 1992 roku w Warszawie. Od szóstego roku życia uczyła się baletu w Studiu taneczno-aktorskim Hanny Kamińskiej przy Ogólnokształcącej Szkole Baletowej. Jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie (2019).

scarcies

ani ładna, ani aktorka (a na pewno na razie), a to, że mądra to skąd wytrzasnąłeś?

deserving

dokładnie ; )

lenka110

Was po prostu drażni, że ktoś powiedział, że ładna ;) Tupiecie nogą na dyplomy, a to nie dyplom was uwiera :P

deva

z tym ze ona nie jest ładna

lenka110

Tak tu się udzielasz, ale nikomu swoich poglądów nie narzucisz :) Szczególnie gdy temat dotyczy tak zjawiskowej dziewczyny :P Pozdrawiam i życzę więcej pogodności - jad widać, nawet za słowami.

deva

Oczywiście, że nie narzucę. Nikt jednak nie będzie kwestionował moich poglądów. Wg mnie wygląda jak piegowata cegła, ale to już wina natury, biedna nic z tym nie zrobi...
A Ty nie musisz ani tego czytać, ani tym bardziej odpisywać, co jest oznaką, że jednak coś Ci się spodobało w mojej wypowiedzi... lub nie.

lenka110

Uuuu, troll!

deva

Nie, opinia bądź porównanie jak tam wolisz. Btw teraz to już osoba publiczna ; )

lenka110

Co do jej mądrości ludzie mają rację słuchałaś z nią jakiegokolwiek wywiadu? Najpierw posłuchaj a potem się wypowiadaj. Warto niezwykle inteligentna dziewczyna o bogatym zasobie słów i wypowiada siędo rzeczy. Chce dalej się kształcić aktorsko zdaje ponownie do Akademii Teatralnej nie poddaje się, nikt na silę nie robi z niej wielkiej artystki na pewno nie ona. Zazdrościsz ,że dostała rolę w filmie , trzeba ruszyć tyłek iść spróbować swoich sił na castingu może się uda. Zainteresowanych posłuchać Elizy odsyłam do wywiadu.

http://www.polskieradio.pl/10/1093/Artykul/1081754,Eliza-Rycembel-szukam-prawdy- i-znajduje-ja-w-teatrze

deva

Czemu od razu troll ? Ja również uważam, że jest zwykłą, przeciętną dziewczyną. Jeśli ona jest zjawiskowa to trzeba tak powiedzieć o prawie każdej dziewczynie z ulicy. Zjawiskowe to są Freida Pinto czy Charlize Theron. No ale są gusta i guściki i każdemu ma prawo podobać się co innego.

Lorien91_2

zgadzam się.

lenka110

Ale to jest naprawdę piękna dziewczyna.

lenka110

Pokaż swoją facjatę. Pośmiejemy się.

hornet

I tu wlasnie masz racje. W dodatku juz dawno temu ktos madry spiewal piosenke "Przeciez nie ma brzydkich kobiet, tylko wina czasem brak". Inna sprawa, ze uroda nie zawsze idzie w parze z madroscia.

scarcies

ile ona ma lat?

weronika1609

z tego co czytałam, to jakoś 22

scarcies

To prawda, ma w sobie „to coś”. Z urody, zwłaszcza w „Obietnicy”, przypomina mi kilkunastoletnią Dominique Swain w „Lolicie”.

scarcies

"bardzo ładna i mądra aktorka - jest wprost prześliczna" - Chyba żartujesz... I takie tylko jest twoje zdanie na jej temat? Tylko tyle masz o niej do powiedzenia? Niektórzy ludzie mnie załamują.

scarcies

Zwyrol?

scarcies

No gdybym nie zobaczyła jej w kontynuacji "Odwróconych", to może bym uwierzyła. Całkowite przeciwieństwo: niezbyt urodziwa, sztuczna, antypatyczna i odpychająca. Pierwsza klasa, ale drewna aktorskiego :)

Gineska

A wstydz sie ! Tyle epitetow przyklejonych do poczatkujacej aktorki. Toz nie kazdy (nie tylko aktor) na swoim starcie jest najlepszy w swoim fachu. Dajmy dziewczynie popracowac, niech wystapi przynajmniej w kilku filmach, a pozniej oceniajmy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
scarcies

Bardzo brzydka, sztuczna, z wyjątkowo tępym wyrazem twarzy. Tylko cycki umie pokazać. Kijem bym takiej nie tknął. Ludzie, co jest z wami?

elrond123

I pewnie nie dotkniesz ale pomarzyć możesz. A jak ktoś mieć nie może to się w w trolla bawi takie polskie uroki.

OLIN1

Wolę marzyć o Azjatkach. Wiem, że większości Polaków się podobają Polki czy Europejki, ale ta jest naprawdę brzydka I pusta. Czy ja jestem ślepy?

elrond123

Może masz inny gust ja w pracy spotykam Azjatki i są rzeczywiście piękne ale tej dziewczynie nic nie brakuje nie nakłada masy podkładu pudru fluidy itp a dzięki temu wygląda naturalnie i jak dla mnie pięknie Każdy ma inny gust

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones