Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 777 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

Co to jest za wzrost? Dziecieńco karłowaty.

martuska666

Tam w Stanach czy Kanadzie dużo osób ma chyba raczej taki wzrost, wiele tych gwiazd muzyki i filmu jest także niskich może nie tak, przynajmniej będzie miała zagwarantowane role małych dziewczynek. Np. taka Alison Lohman 5cm wyższa a w wieku 23 zagrała 14 latkę i była przekonywująca nawet. Mimo w zrostu fajna niunia ładnie wygląda nawet dobrze gra, choć fakt może nie dostawać dużo propozycji porywających ról.

martuska666

Co ma wzrost do talentu aktorskiego. Nie rozumiem tego czepiania się jest niska i co z tego tez mam 154 cm i wcale mi to nie przeszkadza, i uwierz mi karłem nie jestem.

lightning

Ja też jestem podobnego wzrostu jak Ellen

Zakreskowana

to mozna Cie fajnie poobracać :) Małe jest piękne

martuska666

Jak to się mówiło? A tak... "Głodny głodnemu chleb wypomni". Widać, że masz ze sobą problemy skoro tak doskonale wytykasz drobne niedoskonałości innych. W tym wypadku małe jest piękne:)

ExOblivione

smiesznie komponuje sie twoj post z nickiem ;p

Orest_Lenczyk

Maruska666- a ile ty masz wzrostu? Ja na przykład uważam, że ellen jest bardzo ładna (przemilczę kwestię wysokiego czoła :p)a wzrost nie ma tu znaczenia, choć jestem wysoki.

martuska666

Wiesz co to nie jej wina ,że ma taki wzrost. Ja bardzo ją lubię jako aktorkę i absolutnie mi to nie przeszkadza.

martuska666

jakby miała metr wzrostu, to by była "karłowata" ;p ja mam niewiele ponad 160 i jakoś zyje :P to całkiem normalny wzrost.. duzo bardziej powszechny, niz np 2 metry ;>
po za tym - jak widac wzrost nie przeszkadza w byciu nominowanym do oscara =)

martuska666

Śliczna jest i fajnie że jest malutka do tego;)))

martuska666

Twoja pisownia też jest "dziecieńco" beznadziejna.

martuska666

A ty masz mniejsze IQ niż jej numer buta i żyjesz

RAB

nic dziwnego, że takie tematy, jak ten są zakładane :)

martuska666

Wzrost ma jaki ma (choć nie wiem co specjalnie złego jest w takim wzroście), ale fakt jest taki że to ona ma powody by splunąć ci na głowę, inna sprawa że nawet by jej pewnie się nie chciało.

martuska666

jak bym miał taką w domu... to bym na rękach cały czas nosił... Fajniusia i ten wzrost jej pasuje....

martuska666

taaak, bo faktycznie miała na to wpływ. Tak jak ty nic nie zrobisz z wąziutkim umysłem.

martuska666

pojechali po Tobie WYSOKA hehehe

martuska666

Mogłobyć gorzej a 155cm to wcale nie taki niski wzrost.

martuska666

Wez sie ogarnij. Chyba nie rozumiesz pojecia karzel. Ona jest niska. To ma swoj urok. Nie wiele wyzsza jestem odniej okolo 160, nie co mniej. I co? Sporo dosc osob jest podobnego wzrostu do niej.

martuska666

akurat niski wzrost jest podobno zaleta dla aktora bo lepiej sie wyglada na ekranie (zwlaszcza panoramicznym :)
nie jest to moze najlepsza laska w hollywood, ale smiem twierdzic ze jest to najlepsza aktorka mlodego pokolenia, prawdziwy talent

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones