Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 777 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

To lekka a nawet ciężka przesada!!!!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Baby_Black27

Pomyłka-nawet na 46!!!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Baby_Black27

za to, że jest świetną aktorką na przykład.

Baby_Black27

a co Ci to przeszkadza?:D
Jest dobra. I tyle.

Baby_Black27

Moim zdaniem jej kreacja w HarD Candy...to mistrzostwo! Poprostu klasa;)

kamagit

Zgadzam się. Hard Candy to była rewelacyjna rola. Wybajerowane gówniary będą teraz płakać na forum bo mają się za "piękniejsze". Dziewczyny, Megan Fox nie jest najlepszą aktorką. Yo

użytkownik usunięty
Baby_Black27

Może jej filmografia narazie nie powala jakość szczegolnie (ale jest a) młoda, b) ma kilka perełek) ale jak najbardziej zasługuje na to miejsce ba nawet na wyzsze bo jest to jedna z najlepszych aktorek młodego pokolenia.. a już napewno jest lepsza od kilku, kilkunastu aktorek znajdujacych się wyżej niz ona w rankingu

A ja uważam że nie ma zbyt wielu dobrych aktorek kobiet więc i jest tak wysoko

Baby_Black27

Za Juno,np.

black_peace

Albo pułapka i trzeba przyznać że niezła suke w tych filmach gra

Baby_Black27

Chociażby za HARD CANDY! Świetna kreacja! Zresztą w JUNO też była świetna.

misantrophia

Ale przyznajcie sami jak za jeden film to stanowczo za mało..
Wiecie mam Pułapkę na dvd,leży ale jeszcze nie oglądałam.. nadrobię i może zmienię zdanie..choć troszkę. Jednak to prawda-nie ma zbyt wielu dobrych aktorek..pozdrawiam

użytkownik usunięty
Baby_Black27

Oj nie jedna.. z tych co oglądałam mogę chociażby polecić An American Crime, Pułapka, Smart People, Fragmenty Tracey, Mouth to Mouth naprawdę nieźle zagrane i filmy przyzwoite. Zresztą ona dopiero zaczyna, a i tak jak mówisz nie ma zbyt wielu dobrych aktorek (szczegolnie w tym wieku) więc miejsce jest jak najbardziej w porzadku- gdyby nie ona zajomowałaby je jakaś aktorka znana głownie z komedii romantycznych lub gwiazda Disneya..(patrz na wyższe pozycje: Katherine Heigl-27, Olivia Wilde -28,Ashley Greene-41, Kate Hudson-43idt) wiec dla mnie lepiej już by ona byl.

Ah i naprawde polecam zobaczyć Pułapkę idę o zakład, że zmienisz zdanie po nim.. (tylko nie czytaj zbytnio opisów filmu)

Jeden film??? Jaki jeden film?? ;)
Rola nastolatki z brzuchem (Juno) to nie jest jej najważniejsza rola, Ellen jest po prostu wszechstronna... wcieliła się w rolę ździry - manipulantki, która przechytrzyła pedofila (Hard Candy), dziewczynki wykorzystanej przez przyjaciół i siostrę (An American Crime) i przede wszystkim w rolę mutantki ze zdolnością 'fazowania' (X-men 3)
Więc bezapelacyjnie - miejsce w TOP100 należy jej się jak psu buda, a to że aż 41 to oznacza tylko, że wiele osób podziela moje zdanie.
A co do filmów, które obejrzałem z Ellen to:
jeśli lubisz filmy o komiksowych bohaterach to----> X-men 3
jeśli lubisz drastyczne dramaty z kryminałem to-----> An American Crime
jeśli lubisz niesztampowe dramaty psychologiczne to---> Hard Candy

każdy z tych filmów jest niezwykły i myślę, że wszystkie te 3 powinnaś w pierwszej kolejności obejrzeć bo naprawdę warto, z całego dorobku tej aktorki widziałem tylko 4 filmy, może dlatego że pozostałe są mało znane a oceny niezbyt zadowalające ;) Ale muszę koniecznie nadrobić zaległości.

I ktoś nade mną słusznie przyznał, jeśli nie ona to jej miejsc z pewnością zajmie jakaś aktorka z komedii romantycznych, a to moim zdaniem nie będzie w porządku.

PS: No i nie mogę się już doczekać Incepcji ;] Jestem ciekawy jak Page wypadnie w tej roli, dodatkowa zachęta to to, że reżyserem jest Nolan, więc na pewno warto bedzie czekać jeszcze 1,5 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones