Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 777 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

COMING OUT!!!

użytkownik usunięty

Podczas konferencji Human Rights Campaign w Las Vegas
wyznała że jest lesbijką.
Co o tym sądzicie? Dobrze, że się w końcu ujawniła?

darkowski93m_2

Dobra, bo widze, ze krecisz.
Na samym poczatku pytales po co to ujawniac. Wiec ci odpowiedzialem.
Ellen jest rozpoznawalna, a osoby rozpoznawalne, wystepujace publicznie, maja bardzo malo prywatnosci, i predzej czy pozniej temat sam by wyszedl, media by dopytywaly, a Ellen po prostu uciela temat.

Piszesz o ludziach, ze to przez nich, a sam wlazisz w ten temat.
I sie wypowiadasz. Daj dobry przyklad i pokaz, ze cie to nie obchodzi.

Serio? Ellen jest lesbijką? Super! 10/10 za odwagę.

Artemisek

10/10 za orientacje seksualną ? No nie źle. Może ja dla równowagi wystawię 1/10...

qwerty888

O Boże! Pisze wyraźnie "10/10 za odwagę", czyli za coming-out, a nie to, że woli kobiety. Jak można tak jawnie przekręcać słowa?!

MademoiselleDrama

Wybacz mi. Mój błąd. Podczas pisania postu byłem w lekkim szoku.

Artemisek

Lewactwo zdewaluowało słowo "odwaga" - heh, co za odwaga przyznać się dzisiaj do bycia homo w przesiąkniętym na wskroś lewackim kraju/środowisku ? Brawa, zaproszenia do TV, wywiady, poklepywanie po plecach, a jak coś nie przypasuje, to zawsze można oskarżyć o "homofobię"...
Przypomnę więc co rzeczywiście znaczy ODWAGA:

http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/tributes-paid-to-mother-who-pushe d-baby-to-safety-before-being-killed-by-lorry-a6986111.html

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3513911/Trapped-surrounded-murderous-ISI S-fighters-heroic-Russian-Rambo-wiped-calling-airstrikes-HIMSELF.html

http://www.rmf24.pl/raporty/raport-25-lat-rmf/fakty/news-wyciagnal-ludzi-z-plona cego-auta-zrobilbym-drugi-raz-to-samo,nId,1660657

Tak, Artemisek - to jest ODWAGA.

Pomyslowy_Dobromir

Przecież to był żart xD
A Ellen nawet nie ma u mnie wystawionej oceny bo już nie można tak jak kiedyś wystawiać ogólnych ocen aktorom :P

Tak czy inaczej dobrze, że nie ukrywa orientacji seksualnej - po co robić takie rzeczy.

użytkownik usunięty

Nie popieram homoseksualizmu, ale w sumie nie mam nic do Ellen. To jedna z lepszych aktorek, a jej życie prywatne nie jest moją sprawą.

użytkownik usunięty

a ja nie popieram heteroseksualizmu. ale co zrobić...skoro w większości zajmują planetę, na której wszyscy żyjemy?
nic. nie przeszkadzają mi. toleruję ich, akceptuję, często nawet szanuję. ale nie popieram. ;)
może dlatego, że to słowo wydaje się zupełnie nieodpowiednie do tematu.
rozumiem: nie popierać jakiejś partii politycznej albo reklamowania czegoś, propagowania.. ale tego, że ktoś się kocha, tworzy związek czy też żyje z osobą tej samej płci?
to nie jest rzeczy do nie-popierania czy nie-tolerowania.

Chłopa jej trzeba,a nie tam jakieś głupoty...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Szkoda, taka fajna dupa a lesbijka. Pederaści pewnie się cieszą. Dobrze że u nas LGBT nie ma żadnych praw typu śluby czy adopcja dzieci.

użytkownik usunięty
Iselor

nic dziwnego, skoro dookoła tyle PISiorów.

Nie jestem za PiSem.

użytkownik usunięty
Iselor

a poglądy takie same.

No nie, nie jestem socjalistą. Popieram Kukiza i Korwina.

Uważam że wszystkie kwestie osobiste każdy powinien trzymać dla samego siebie, nie ma się czym szczycić. I takie ujawnianie to żaden powód do domu bo jak ktoś powie że jest normalny to aaale lamerstwo a jak ktoś powie że jest odmienny to o 10/10 za odwagę.

Nie przepadam za lansowaniem się przed publicznością powinni uczyć skromności.

Raczej lesbijką nie jest, skoro spotykała się z facetami, chociażby z Alexandrem Skarsgårdem. Raczej bi, lub zwykły chwyt marketingowy.

Ulisseska

Bzdura ona nigdy nie miała faceta. Co do korwina to szmaciarz qrwiarz co zdradza swoją żonę a Kukiz pijak oraz agresywny cham na dodatek na superstacji przyznał iż jest makiawelistą czyli dodać należy do tego zakłamanie ...

pawel_768

Ellen brawo za odwagę widać było iż to dla niej trudna decyzja ale dała radę :)

pawel_768

Ludzie to portal o aktorach a nie pyskówka polityczna. Co z kim i jak nie zmieni że ją lubię moim zdaniem zwykła rzecz ale też nie można robić z tego sztandaru by zachować umiar i normalność.

Chamberlain grywał amantów a jest gejem, dobry aktor na ekranie jest kimś innym niż w rzeczywistości i za to należy cenić.

Gdybym był kobietą tęż bym był lesbijką :-)

W jej grze zawsze było widać jaja wiec to że jest lesbijką to żaden szok .

maciekb80

Myślę że zajebiście gra i to mi wystarczy a co robi i kim jest powiewa kompletnie, tutaj jakieś dylematy że jakby byli kobietami wybraliby bycie less, g prawda tego się nie wybiera to się ma w sobie niedacznicy tak samo bycie gejem to nie wybór. Oby pozostała super na ekranie.

ChubakaCieLubi

to bardzo czesto jest wybór;)

Eryczek

ich wybór ich decyzje.

ChubakaCieLubi

dokładnie

Sprawa indywidualna bo i co złego byłoby w tym gdyby się nie ujawniła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones