Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
21 054 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

Strasznie słabo wypadła w Incepcji.... Niestety, nie pasowała w ogóle do tej roli. A może przyćmiły ją gwiazdy? :D

kornelka39

A mi właśnie idealnie do tej roli pasowała, no ale cóż są różne gusta i guściki.

Funnyxd

Tak i nagle wszyscy zaczęli się nią interesować jak zagrała w incepcji ,a ja ją oceniam po "x-men the last stand" ,"incepcji" i "amerykańskiej zbrodni".

Ellen Page

ja znałam tę aktorkę wcześniej. bardzo mi przypadła do gustu w "juno" i w "hard candy"... w "incepcji" również dała radę :)

Funnyxd

Mnie również jak najbardziej tam pasowała, i szczerze się ucieszyłam gdy dowiedziałam się że będzie tam występowała. :)

kornelka39

No nie każdy musiał byc w tym filmie przebojowym, walecznym rabusiem.Byla architektem (zdaje sie) i trudno zeby ktos taki byl niezwylke barwna postacia. Moim zdaniem jej najlepsza dotychczasowa rola byla w "Amerykanskiej zbrodni". Sam film polecam.

kornelka39

Nie musiała być niezwykle barwną postacią, ale jeszcze trzeba było tę "szarą mysz" dobrze zagrać. Dobrze, żę Funnyxd ma "gust" bo nie wiedziałabym gdzie moje miejsce :D XD XD.......

kornelka39

Tak jak wyżej - w 'Incepcji' bez zarzutu.

Ginger24

nie wypadła słabo, po prostu się nie wybiła. zagrała wystarczająco, co znaczy, że nie przeszkadzała i nie irytowała swoją obecnością, a to jest trudne. poza tym całkiem miło się na nią patrzy.

menatalia

Też miałem takie wrażenie że nie za bardzo pasuje do tego filmu.

kornelka39

A mi się podobała. Może ty cały czas gapiłaś się na Di Caprio i dlatego ci się niezbyt spodobała. Ale grała dobrze.

kornelka39

Mi tam spasowała w Incepcji i gratuluje jej bo ten film będzie świetnie wyglądał w jej Cv :) Same gwiazdy i Genialny reżyser =] No i wyśmienity film

kornelka39

Cicha rola = dobra rola
(gwiazdy drugiego planu lepiej i czasem bardziej się pamięta)

mrlech

zagrała tak jak powinna to zrobić dobra aktorka drugoplanowa, nie wybijała się ponad główne postacie, ale stanowiła dobrze dobrane tło. No i jeszcze jedno - słodko wygląda jak śpi :)

zonk_2

i nie tylko jak śpi :)

kornelka39

Zagrała super- ona miała nie pasować, być "outside" głównej grupy bawiącej się ludzkimi snami. I dała radę, zagrała, jak już pisałem, SUPER!

kornelka39

Z głównej obsady aktorskiej w Incepcji może i pasowała do tej roli, ale jak dla mnie bardzo słabo ją odegrała.

kornelka39

bardzo pasowała do tej roli. wydaje mi się jak patrze po wywiadach i po tym jak gra, że ona lubi odkrywać, jest pełna życia i ciekawska. to było bardzo ważne w tym filmie i nie byłaby lepsza żadna Keira Knightley czy Emma Watson, którym obecnie zależy tylko na kasie, mimo, że dobrze grają, nie są tak świeże, dobrze znają showbiz, a tu trzeba było kogoś kto to wszystko dopiero odkrywa

kornelka39

Moim zdaniem bardzo dobrze zagrała i w ogóle pasowała do tej roli.