Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 777 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

Odkąd zobaczyłem ja w filmie Juno, czekam z utęsknieniem na kolejna produkcję z jej udziałem. jest niesamowita, a do tego bardzo ładna :)

Shade4592

Ja też uważam,że jest najlepszą aktorką młodego pokolenia.
Widziałeś jakieś inne filmy z jej udziałem??

kinia148

No, jeszcze przed Juno, widziałem ją w Die Hard 4. Od razu mi się wydała znakomita aktorką... a kiedy trafiłem na Juno mogłem juz stwierdzić kto to dokładnie jest :) teraz ściągam następny film z jej udziałem. Przypadki Trace. xD

Shade4592

Ja już oglądałam ,,The Tracey Fragments".To mój ulubiony film z jej udziałem. Polecam także ,,Hard Candy". Mam pytanie: Podobała Ci się muzyka z,,Juno"?

Shade4592

Haha, no oczywiście, jak nie jestem koneserem takiego typu muzyki, to sobie ściagnąłem soundrack od razu po oglądnięciu filmu...

Shade4592

Mi też bardzo się podoba. Moje ulubione piosenki to "All The Young Dudes,,Tire Swing" i ,,So nice,so smart",a twoje?

kinia148

Moja ulubiona to sea of love

Shade4592

Jakie Die Hard 4?!

Ja ją widziałam w "Pułapce", "Juno", "Przypadkach Tracey" i "Z ulicy na Harvard" (chociaż w tym ostatnim ma tylko malutką rólkę). Jakbym miała polecić jeden z tych filmów to zdecydowanie byłaby to "Pułapka" ("Juno" nie biorę pod uwagę, bo pewnie każdy już widział ;))

W kolejce czeka "X-Men" i "An American Crime" tylko z wolnym czasem ostatnio u mnie ciężko ;)

juliee_

Ja też oglądałam ,,Tracey Fragments"(to mój ulubiony film).
,,Pułapka" też jest niezła.Nie wiem o co chodzi z ,,Die Hard 4"

kinia148

pomylili z Mary Elizabeth Winstead.......................

juliee_

"An American Crime" moim zdaniem obok "Hard candy" i "Juno" jedna z lepiej zagranych ról przez EP. Mocny film, wart obejrzenia. Polecam.

Shade4592

Wysoko mierzysz (doceń żart xD)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones