Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 777 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

W biografii filmwebowej pojawia się zdanie-"Największą popularność przyniosła jej rola Kitty Pryde w trzeciej części filmu "X-Men". I nic mnie tak dawno aż tak nie zaskoczylo jak ta-po mojemu-ryzykowna opinia.Rozumiem gdyby wymieniono "Pulapkę" lub "Juno" jako te tytuly,z którymi przede wszystkim kojarzy się Ellen i które przyniosly jej popularność,ale "X-Men:Ostatni Bastion"?

mikrobas

widzisz, tamte dwa są zbyt trudne dla większości

mikrobas

Rozumiem, że Tobie w tych dwóch filmach podobała się najbardziej?

Dame_Simbai

Można to tak ująć.
Swoją drogą ciekawe ile osób na pytanie o tytul filmu,który przyniósl największą popularność Ellen Page,odpowiedzialoby-"X-Men:Ostatni Bastion"...Bo mam wrażenie,że bylyby to nieliczne jednostki.

mikrobas

Wiesz co... trzeba by zadać takie pytanie, aby sie dowiedzieć :)
Ja za siebie powiem tak... Przez The Last Stand ją poznałam. Dobrze tam zagrała, a znając postać Shadowcat z serialu animowanego chociażby, można by powiedzieć, że tak wyobrażałabym sobie realną Shadow. A zaś na chwilę obecną,z filmów które z nią widziałam, to moje serce zdobyła rolą buntowniczej Bliss z Dziewczyny Z Marzeniami.

Dame_Simbai

Rola w "Dziewczynie z marzeniami"(btw-diabli nadali ten pretensjonalny polski tytul) owszem niezla,ale po tym co zaprezentowala w "Juno" i zwlaszcza w "Pulapce",nie otrzymalem swej porcji filmowej satysfakcji.Może sęk w tym,że z tej roli (i budąc prowadzoną przez debiutującą jako reżyserka fabuly Drew Barrymore) więcej wycisnąć się nie dalo?Zbyt mocno ten film ocieral się o banal,by na mnie osobiście zrobić wrażenie.

mikrobas

A może taki miał być? Banalny? Przywidujący tym, jak się skończy? O dziewczynie, która miała marzenie, być kims innym, niż chcieli inni..? A tłumaczenie tytułu... przemilczeć trzeba ten temat, bo jak wiele razy, trzeba by podważać to, jak rodacy tłumaczą tytuły filmów...

Dame_Simbai

Oj,to mnie teraz zaskoczylaś.Naprawdę taki fakt jak ten by film byl "bardziej banalny" niż "mniej banalny",może przyświecać jego twórcom?Historia którą przedstawia "Dziewczyna z marzeniami" wydala mi się za lekka i taka po ludzku-zwyczajnie sympatyczna.A liczylem na więcej.

mikrobas

Teraz jestem zmieszana... zaskoczyłam Cię w negatywnym, czy pozytywnym sensie?

Dame_Simbai

Zaskoczylaś ogólnie,więc trudno w tym przypadku używać określeń "negatywnie" i "pozytywnie".

mikrobas

Częsciej zaskoczenie jest negatywne, niż pozytywne, dlatego wole zapytać... bo nie wole zamykać się w ciasnych schematach... ;]

Dame_Simbai

ona mi się podoba jako świetna aktorka, w każdej swojej roli. A oprócz tego podoba mi się jako śliczna kobieta o subtelnej urodzie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones