Elodie Yung

7,4
7 172 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elodie Yung

Fenomenalnie zagrała Elektrę w Daredevilu Bardzo Piękna aktorka :)

Kinoman94Rdm

To prawda! Całkowicie przyćmiła aktorkę grającą Karen Page

wanda84

Nie do końca prawda, Karen Page trzymała poziom a Elektra potrafiła mnie zirytować swoim zachowaniem chociaż może taki był zamysł tej postaci. Karen to ciekawa postać w 2 sezonie lepiej się prezentująca nawet niż aktor grający Murdoka. 2 Sezon zdecydowanie dużo słabszy niż 1 zwłaszcza ten etap z yakuzą bardzo nużący.

Kinoman94Rdm

seksowna i genialna w tej roli

Kinoman94Rdm

Dla mnie była najsłabszym elementem całego sezonu. Wygląd to nie wszystko.

Kinoman94Rdm

Obejrzyj jeszcze The Defenders. Tam też gra elektra i mordock :) to dalsza część daredevila drugiego sezonu i walki z "reka". Co najważniejsze elektra jednak ożyła w tym serialu

88LeReK88

Ożywiali ja na samym końcu 13 odcinka 2 sezonu daredevila więc co w tym najciekawszego?

AshtarPL

Najważniejszego*

AshtarPL

Mówimy tu o Elodie że fajna z niej laska. A dla miłośników daredevila tylko podkreśliłem że jest dalszy ciąg jakoby można w defenders obejrzeć

88LeReK88

Wiemy o tym że wszystkie seriale marvela są powiązane i jest to logiczne że tak jak w komiksach tak i w serialach będą występować te same postacie. Np Karen Page w "punisherze".

AshtarPL

Zdaniem netfliksa seriale miały się przeplatać i uzupełniać nie tylko sezon po sezonie ale odcinek po odcinku. Wydaje się to bez sensu ale może większości się podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones