Staram się nie dzielić muzyki, słucham wszystkiego od rocka po rap, unikam jedynie techno(starałem się zapoznać z tym rodzajem muzyki, ale na tym sie skończyło, a i mocnego metalu też raczej unikam, choć nie tak do końca) słucham po prostu tego co mi się spodoba, co mnie poruszy.
A tego Pana po prostu uwielbiam....
właśnie w telewizji ogladałam koncert EJ z Royal Academy of Music i zakochałam się w jednej piosence. Leci przed Philadelpfia Freedom, jest wolna, a Elton nie śpiewa, tylko gra. Urywek jest na:
http://www.youtube.com/watch?v=xir0ehyNes8&translated=1
samiutki początek, przed tytułową piosenką.
Przeszukałam juz chyba...
Zwracam się do administratorów/wyryfikatorów tudzież osób tworzących tą stronę o łaskawe odnotowanie informacji, że sir Elton za piosenkę do "Króla lwa" zdobył Złotego Globa i Oscara w roku 1995. Wiadomość ta powinna się chyba znaleźć w zakładce 'nagrody' do której użytkownicy tego forum żadną miarą nie mogą nic...
Elton jest jednym z najlepszych artystów w historii muzyki pop.
Szkoda, że różne gamonie i cymbały, głuche jak pień, bredzą tylko cały czas o jegoseksualności i dziwactwach. Skupcie się
ludzie na jego przebogatej twórczości, nieywczerpanej inwencji melodycznej, aksamitnym głosie i świetnym fortepianie. Może choć...