Emily Osment

Emily Jordan Osment

7,0
2 070 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Osment

napewno każdy się ze mną zgodzi. Pewnie fajnie się ma Emily gdy chce zagrać w filmie- obsadzają ją bo myślą, że jest wybitna mając brata geniusza:P

Figa

Takie myślenie jest niesprawiedliwe, uważam, że Emily jest tak samo uzdolniona jak jej brat (czemu dowodzi np. rola w Hannah Montana) ale nie miała jeszcze zbyt wielu okazji zeby się wykazać. A chyba nikt nie dałby jej roli jakby była antytalentem;)

Figa

Ja tam nie uważam jej za antytalent,ale nie dorównuje Haley'owi.Prawda nie miała tylu ról żeby się aż tak wykazać,ale jej brat po 5 minutowej scenie w filmie dostał nagrodę i angaże w innych filmach.W montanie gra bardzo fajnie,ale uważam ,że to jest po prostu rola która jej pasuje-i właśnie takie role powinna otrzymywać!!!

Pepetka

A ja uważam, że Haley jest lepszy od Emily. Nie oszukujmy się. Emily to dobra aktorka ale Haley jest naprwdę świetnym aktorem, czego dowodem są: szósty zmysł, podaj dalej czy AI sztuczna inteligencja. Emily przynajmniej ma sie od kogo uczyć: P.Jeśli chodzi o montane to grała bardzo dobrze, myślę, że jest żywiołową dziewczyną i takie role do niej pasują.

Figa

Myślę, że nie na miejscu jest ich porównywać. EEmily pewnie ma już dość tego ciągłego porównywania jej do brata ;P Według mnie ma talent, czego dowiodła na planie serialu Hannah Montana ;)

Carmen_ka

ta tylko ze braciszek sie stacza i póki co to ma problemy z narkotykami a nie gra aktorska a ona może coś być z niej bo kto wie wystarczy jedna dobra rola ale grając u Disneya nie wiele osiągnie .

Bene

Każdy jakoś zaczyna. Jedni od razu mają świetną rolę, a inni muszą się pomęczyć np. w takim Disney'u.
Gdy Emily dorośnie będzie dostawała zapewne wiele innych propozycji spoza Disney'a.

Carmen_ka

zgodze sie.
Ale w filmie ,,Księga Strachu" zagrała ciekawie.
Jej bart i ona są dobrzy

batmanek123

Zabawna, naturalna i bardzo ładna. Jej brat był kiedyś ładnym chłopcem, a teraz niezbyt mi się podoba z wyglądu, rozłazi się. Nie ujmując talentu; uważam, że jest bardzo zdolnym i dojrzałym aktorem. Przysłonił tym siostrę, która teraz ma swój czas, na pewno świetnie się bawi na palnie HM. I z pewnością miała normalniejsze dzieciństwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones