Emily WatsonI

Emily Anita Watson

8,0
19 668 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Watson

... brak mi słów.





Sam film z resztą jest nie do opisania.

grabsoon

Zgadzam się, niesamowita, wręcz hipnotyzująca kreacja Watson to połowa wartości tego filmu.

grabsoon

a troche jaśniej co ona niby takiego WielkieEGO zrobiła w tym filmie????

Olka_hipi

Wcieliła sie w role w taki sposób, że jakbym ją teraz spotkał w realu nie wiedział bym jak sie zachować i z ktora z Emily Watson rozmawiam.

grabsoon

zgadzam sie,ze fenomenalnie zagrała...nie wiem czy ignorantom typu kolega "sruuu" warto jest cokolwiek tlumaczyc..

devilsbox

Ja po jej kreacji w "Przełamywać fale" mam mały problem. Zgadzam się, że jej rola była niesamowicie hipnotyczna - do tego stopnia, że oglądając jakikolwiek inny film z jej udziałem, zawsze przed oczami staje mi tamta rola. Nieco zakłóca mi to prawidłowy odbiór jej innych ról. Ktoś wogóle rozumie o czym mówie ? Bo chyba trochę zaplątałam :)

Luana

Poza "Breaking the waves" widziałem z nią Gosford Park i Equilibrium; rolę w tym pierwszym słabo pamiętam, a w drugim była OK, ale tylko w roli drugoplanowej. Fakt, że myśląc "Emily Watson", zawsze mam przed oczami Bess..

grabsoon

Widziałam ją w dwóch filmach "Przełamując falę" i "Czerwonym smoku" w obu zagrała fenomenalnie! Prawdziwie i szokująco. Podziwiam jej talent do wczuwania się w rolę. Robi z aktorstwa coś więcej niż tylko odgrywanie ról.

grabsoon

każdy aktor ma swoją technikę, opierającą się na przeróżnych podstawach. ja osobiście uwielbiam sposób, w jaki gra Emily Watson. zgadzam się - postać Bess to mistrzostwo.

grabsoon

No.
A z drugiej strony w "Czerwonym smoku" była do dupy.

użytkownik usunięty
Uzi

Jako Bess- fenomen.
Innych nie widziałam, ale lada dzień nad tym popracuję ;)

Uzi

nie była

866789s94

Jako niewidoma Reba była wręcz fantastyczna

grabsoon

Świetna była w tej kreacji... ja widziałam ją jeszcze w "Metroland" i tam też grała całkiem fajnie :) tylko to jednak była zupełnie inna rola...

siersciooch

Widziałem b. dużo z nią filmów, jest w każdym dobra, wręcz rewelacyjna, b. dobra rola jednak Bess, gdzie Oskar się należał bez wątpliwości.

użytkownik usunięty
CityOnilne

Trafiłam już na trzecią Twoją wypowiedź w której wywodzisz , że Watson powinna dostać oskara. Istnieje szereg ważniejszych nagród niż oskar - nagrody przyznawane na festiwalach (tych emily ma wiele)w cannes, locarno, berlinie itd.

grabsoon

Watson jest nieziemsko zdolna. To kolejny przykład mistrzostwa brytyjskiej gwardii aktorskiej.

grabsoon

co do jej roli w tym filmie zgadzam się w zupełności

grabsoon

Dokładnie! I zobaczcie ile ona miała wtedy lat... a to, że będąc Brytyjką, opanowała do perfekcji totalnie obcy akcent, jest obłędne po prostu...

jurata

bo ja wiem czy akcent z lewis jest takst totalnie obcy dla brytyjczykow? przeciez lewis to szkocja :D

lysysloik

To spróbuj się przestawić na akcent góralski ;)

grabsoon

geniusz.!

grabsoon

Denerwowała mnie niesamowicie, miałem ochotę przez cały film ulać ją w pape. Z drugiej strony, chyba taki zamiar reżysera był więc nie będę krytykowac jej gry aktoreskiej.

grabsoon

Racja. W dodatku to był jej pierwszy ważny film.

grabsoon

A to co zrobiła "akademia" nie dajac jej oscara woła o pomste do czeluści piekieł .

grabsoon

Ona powinna dostać oscara za ten film!!! To jedna z najlepszych ról filmowych jakie kiedykolwiek widziałem. Frances była dobra w "Fargo" . Ale to Emily rozwaliła mnie tym co zaprezentowała przed kamerą.

grabsoon

Beznadziejny film tak jak wszystkie filmy Larsa von Triera ;/

celebes

Oj widać że nie jesteś obyty w temacie kina ambitnego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones