Potrafi być na ekranie niezwykle ciepła i przesympatyczna, by w innym filmie wręcz prosiła się o bycie pożywką dla aligatorów (jej ostatnia rola w "Cruelli"). Do tego jedna z tych aktorek, które uwielbiam także za wizerunek ujawniający się w wywiadach oraz dystans i luz. Zawsze mile mi się ją ogląda na ekranie.
Chciałabym napisać list do Emmy z prośbą o autograf, ale niestety nie znam adresu. :(
Gdyby ktoś znał adres pocztowy albo coś, proszę podać, będę naprawdę bardzo wdzięczna. :)
P.S
Za bardzo nwm też co trzeba pisać w takich listach, ponieważ nigdy tego nie robiłam, więc bardzo
proszę o jakąś pomoc lub poradę,...