Ennio Morricone

9,0
15 948 ocen muzyki
powrót do forum osoby Ennio Morricone

Na świeżo, na gorąco. Ennio udowodnił, że jest wirtuozem, geniuszem i bogiem muzyki. Jeśli teraz będę składał komuś życzenia urodzinowe nie będę życzył sto lat. Będę życzył: ,,w wieku 86 lat bądźcie w takiej formie jak Ennio".

SeverussSnape

Też byłam i uważam dokładnie tak samo! Ile on ma energii, ile pasji w sobie. Naprawdę było warto :)

perelka

Bez wątpienia najlepszy koncert na jakim byłem. Wspomnienie o nim pozostanie ze mną do końca życia.

SeverussSnape

Trzeba przyznać, że było to niezapomniane przeżycie

SeverussSnape

Nie mieliście wrażenia, że ta polska sopranistka w najwyższych partiach nie dawała rady?

heroslav

Przy Susanna'e Rigacci rzeczywiście wypadła trochę blado. Wydawała się zdenerwowana, stąd pewnie niedociągnięcia.

SeverussSnape

Ja niestety przegapiłem koncert. Zawsze dowiem się za późno. Mam nadzieje że, będzie okazja posłuchać go na żywo.

Lu106

Jest okazja 6 lutego. Bilety realizują do 2 tygodni, ale być może jeszcze by przysłali skoro nie zablokowali opcji kupna. Z drugiej strony do koncertu właśnie 14 dni, więc na dwoje babka wróżyła...

http://www.eventim.pl/ennio-morricone-60-years-of-music-tour-2017-krakow-bilety. html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=ticke ts&key=1610915%248138493&jumpIn=yTix&kuid=467434&from=erdetaila

Ja już przebieram nogami....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones