Ennio Morricone

9,0
15 893 oceny muzyki
powrót do forum osoby Ennio Morricone

o ludzie kochany co za krytyk idiota go wtedy nominował do tej nagrody!?Przecież ta muzyka to coś wspaniałego ! Szkoda słów!

paul_van_dyk_87

Dokładnie. W dużej mierz dzięki tej muzyce Coś ma swój niepowtarzalny klimat.

użytkownik usunięty
paul_van_dyk_87

''o ludzie kochany co za krytyk idiota go wtedy nominował do tej nagrody!?''

Nie wiem czy gość był krytykiem ale idiotą na pewno . Najzabawniejsze jest to, że ten człowiek pewnie dalej jest w branży i już dawno zapomniał o swojej idiotycznej decyzji sprzed lat (zakładając oczywiście, że nie decydowała wówczas grupka ''krytyków''; nie orientuję się w ilu tam chłopa nominują do Złotych Malin).

Idea przyznawania Złotych Malin jest słuszna (dzięki temu Hollywood nie popada w samouwielbienie a co bardziej tandetne filmy są piętnowane). Ale niektóre nominacje są równie żałosne jak większość słusznie nominowanych produkcji...

użytkownik usunięty

Właśnie obejrzałem film ''Dobry, zły i brzydki'' i jestem pod naprawdę wielkim wrażeniem soundtracku Ennio. Powinien był za swoją pracę przy filmie Leone dostać Oscara.

paul_van_dyk_87

Ja jestem tego samego zdania co do tych debilnych pseudonagród zwanych malinami. Już dawno powinni rozgonić tą bandę pseudojurorów co je przyznają a tego co ją wymyślił powinni zamknąć w wariatkowie - dożywotnio.

tomucho77

Zgadzam sie

użytkownik usunięty
paul_van_dyk_87

Ciekawe czy wiesz, ale Ennia nie tylko nominowano za muzykę do "Cosia", ale też za "Motylka" w tym samym roku :( Nie wiedziałem, że ci kolesie z Malin są aż takimi debilami.

Debilami? To za mało powiedziane.

Oba soundtracki są świetne (jak w zasadzie każdy Ennia).

paul_van_dyk_87

Całe te maliny to jedna wielka parodia. W historii tych "nagród uświadczyliśmy jeszcze np. nominację dla Briana De Palmy za najgorszą reżyserię w "Człowieku z blizną", Danny Devitto za najgorszą rolę drugoplanową w "Powrót Batmana", Jim Carrey za najgorszy debiut roku za trzy filmy (wszystkie 1994 rok) - "Ace Ventura: psi detektyw", "Głupi i Głupszy" i "Maska" oraz Stanley Kubrick za najgorszą reżyserię w "Lśnieniu" (pierwsze rozdanie nagród - skompromitowali się zanim zaczęli).

MishaPl

Zapomniałeś wspomnieć, że dali tę pożal się Boże ,,nagrodę'' Stallone'owi (m.in. za ,,Rambo II'' i ,,Cobrę'', klasyki lat 80).

P.S.
O nominacji Kubricka za ,,Lśnienie'' to nie wiedziałem. Dziękuje za informacje.

Franz_33

... raczej pseudo nagrodę którą wymyślił frustrato-zjeb !

tomucho77

Racja. Lepiej bym tego nie ujął, przyznaję.

MishaPl

Jack Nicholson dostał nominację za "Hoffę", będąc jednocześnie nominowanym do Złotego Globu za ten sam film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones