Erik KingI

7,0
1 398 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Erik King

Serial wiele stracił po stracie tego bohatera a szkoda uwielbiałem te gierki słowne jego z Dexterem

Max

Do konca wierzyłem, ze jakos z tego wyjdzie :)

użytkownik usunięty
Max

Chociaż nie uznaję cudownych zmartwychwstań w serialach, nie miałabym nic przeciwko, gdyby Doakes wrócił. Też mi go brakuje :(

Max

dokladnie, on i dexter tworzyli zajebiscie elektryzujaca pare:D:D smiechowi byli strasznie, ten caly czas wkurwiony, a ten spokojny jak mnich:D:D

użytkownik usunięty
WilliamCrazy1

Dexter to jedyny serial, z którego postanowiłem sobie zrobić gruntowną powtórkę z rozrywki, a więc zobaczyć go powtórnie od 1 sezonu, łapiąc przy okazji te wszystkie smaczki, które mimochodem mogły umknąć uwadze i przyznam, że momenty, w których mamy styczność z postacią Doakesa są absoulutnie fenomenalne! Szkoda, że rola Kinga tak ważna w serialu, nie została w środowisku specjalnie doceniona...

Doświadczam teraz powtórnego seansu wszystkich sezonów Dexa w związku z zapoznawaniem z serialem mojej dziewczyny. Obecnie na 3 sezonie jesteśmy i powiem krótko - 3 sezon wiele traci z powodu braku Doakes'a. Świetna postać, niesamowicie zagrana!

konsewatywnyliberal

Jedna z najlepszych czesci serialu ;))
Znakomita postac, znakomite dialogi. Nic dodac nic ujac. Jedynie wielki zal.

oleq10

A mi zrobiło się go szkoda, nawet go polubiłem pod koniec 2 sezonu :(

qntx

Na pewno wiele wnosił, ale tak wkoorviał, że zawsze mu źle życzyłem ;-)

Max

Lubilam go nadawal swietny ripostowy klimat, Dexter nie byl dzieki niemu taki nieskazitelny... spoczywaj w pokoju Sierzancie;]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Max

suprise mother*ucka! Doeks mistrz, szkoda że tylko 2 sezony, no ale ile mógł mówić "I'm watching you" xD fajnie ze w 7 sezonie zrobili odninek z jego urywkami

http://www.youtube.com/watch?v=ws59nvI6Ouk

Max

Nie uważasz, że pisanie od razu w tytule posta, o braku postaci w dalszych sezonach jest spojlerem??!! Nie każdy oglądał serial od roku 2006, ja np dopiero kończę pierwszy sezon i BARDZO Ci dziękuję za zdradzenie części fabuły;/ teraz oglądając będę się zastanawiać kto i kiedy zrobi mu "kuku"... Jeszcze raz DZIĘKUJĘ!

Max

https://www.youtube.com/watch?v=OBSCvRGK8_o Obejrzyj wieczna beka XDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones