Eryk Lubos

Rafał Eryk Lubos

7,8
38 282 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eryk Lubos
mnulka

no i zobaczymy go w takiej w roli w serialu "To nie koniec świata"

joan19

Serial? Coś więcej na ten tema wiesz?

mnulka

Ja też. A ma do tego warunki :-D wystarczy że ściągnie koszulkę, a już mi się kolana miększe robią :-D

ewej

O tak....

mnulka

Ostatnio oglądałam z nim Dzień kobiet, no i jest sobie co pooglądać :-) ale krótko :/ Czemu właśnie dają mu role jakiś dresów lub byłych więźniów, albo inne mało estetyczne role? Przecież to taki przystojny facet, mogliby go dać na jakiegoś amanta, a jaki ma mrukliwy i zmysłowy głos mmmm... czysta rozkosz :-) Marnuje się w tych rolach zbirów i tym podobnym typom, marnuje się przede wszystkim jego wspaniała muskulatura, z obecnie grających polskich aktorów, nikt nie jest lepiej zbudowany niż Eryk Lubos. Prawdziwy facet.

ewej

Tak, ciało ma fantastyczne. Nie widziałam tego wcześniej - dopiero w DROGÓWCE to zauważyłam. Podobała mi się również Jego rola w DNIU KOBIET. Mimo, że grał tam niezłą mendę, to jednak polubiłam Go.

mnulka

Przynajmniej mi wiadomo że w To nie koniec świata będzie walczył o postać Ulki, którą pokocha. Na razie tylko tyle wiem. Ponadto lepiej dobrany do roli niz Wieczorek

joan19

Dzięki.

joan19

Oooo! Lubos znowu w serialu?? No z czegoś żyć trzeba. To pewnie obejrzę, jak tam będzie grał. Ale o czym to w ogóle będzie?

mnulka

A ja jego muskuły zauważyłam w Róży Smarzowskiego, też tam grał niezbyt miłą postać ;-) A w ogóle Lubos jest super, nie dość, że wygląda jak wygląda :-D to jeszcze fenomenalny jest z niego aktor. Zagrać to on może wszystko i to z palcem w... nosie ;-)

ewej

Nie oglądałam RÓŻY tak jak nie mogę zebrać się, żeby zobaczyć W CIEMNOŚCI. Trudne i ciężkie filmy. Mam nadzieję, że kiedyś się zmobilizuję.

mnulka

To prawda, to bardzo ciężki film. Raz go obejrzałam i do dzisiaj mam go w głowie, drugi raz bym nie obejrzała, za dużo trudu to mnie kosztowało. A Lubos to genialnie wypadł, nie miał za wiele do grania, ale on idzie w jakość nie w ilość :-) Jeszcze polecam Moją krew, super tam zagrał, główną rolę, ale oczywiście boksera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones