Eryk Lubos

Rafał Eryk Lubos

7,8
38 282 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eryk Lubos

ktoś godny uwagi, rozwinął się niesamowicie przez parę lat :)

Jachu95

Skąd ta informacja??

Linka94

Z wiarygodnego źródła :P

Linka94

Już w najbliższy wtorek, gościem prowadzącego program "Kuba Wojewódzki" będzie najlepszy aktor 47. międzynarodowego festiwalu filmowego w Karlowych Warach, zdobywca Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego – Eryk Lubos. Razem z nim na kanapie skórzanej, legendarnej i kultowej zasiądzie Donatan - jeden z dwudziestu najlepszych (według "Machiny") polskich producentów hip-hopowych i autor podwójnie platynowej płyty "Równonoc. Słowiańska dusza".

A zagra zespół Mixtura!

Oglądajcie program "Kuba Wojewódzki" we wtorek 12 marca o godz. 22.30!



http://kuba.tvn.pl/informacje/w-najblizszy-wtorek-u-kuby,79026,1.html

Jachu95

to jeden z tych gości przy których widać żenująco niski poziom Wojewódzkiego. Dobrze, że są jeszcze ludzie dla których szpan nie jest jedynym celem w życiu. Naprawdę spoko gość.

PANI_BOMBEL

Popieram, widać jak różni się poziom obu tych osób.

Jachu95

Ciesze się że to zobaczyłam - aktor jest zupełnie inny niż role w których gra ;) Bardzo fajny, niezmanierowany człowiek, który ma jakieś swoje wartości którym jest wierny - naprawdę cenię takich ludzi. Zupełnie nie pasował ani do drugiego zaproszonego gościa ani do prowadzącego.

czubajka_filmweb

Pasował intelektualnie do obu :P Trzej inteligentni, charyzmatyczni panowie. Lubos i Donatan naturalnni, fajni goście, a Kuba jak to Kuba.

Jachu95

ale zmiażdżył Wojewódzkiego

maciej2801

Nie wydaje mi się, aby Eryk miał ochotę kogokolwiek "miażdżyć". Po prostu sobie miło pogadali, komplementowali się wzajemnie, Kuba zadawał pytanie bardzo na poziomie. Gdzie Ty tam w ogóle coś takiego zauważyłeś?

lew890

pewnie przeczytał na WP :D

maciej2801

powiem bardziej, że Kuba dostosował się do poziomu obu gości. Oczywiście Eryk Lubos był sobą, nikogo nie udawał, odstawał trochę od "typowych polskich gwiazd" i bardzo dobrze. Takich aktorów nam trzeba.

pontyak

Kuba zawsze się dostosowuje do gości lub próbuje ich ogłupić albo nawet wykazywać ich głupotę ;)

pixi222

nom a Lubos go zgasił i zamiast Kuba chciał zrobić z niego głupka Eryk z niego zrobił

maciej2801

Nie wiem, w którym momencie coś takiego zauważyłeś :P Ja widziałam jedynie, że Lubos był "zmulony" jak to napisał rafter_2 i gadał w kółko o Dniu Kobiet. Jeśli się idzie do takiego programu to nie po to to, by zaciąć się na 1. Raz powiedzieć o filmie i lecimy dalej... Kuba się musiał nagimnastykować, żeby coś wyszło z tej rozmowy :/

maciej2801

Niestety Eryk wyszedł na kretyna u Kuby,widać było, że trema go zjadła i pitolił coś od rzeczy spocony jak mysz

Jachu95

zamulony , wojewodzkiego zmiazdzył ? chyba wojewodzki go musial ciagnac bo przymulał na maksa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones