Eryk Lubos

Rafał Eryk Lubos

7,8
38 214 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eryk Lubos

Ja wiem, ze nie powinno się oceniac po wyglądzie, ale ten pan jest naprawde odrażający.

evula_2

na urodzie mężczyzn sie nie znam ale aktorem jest bardzo dobrym :)

goro84

fakt :-) dlatego biora go często do ról skur..synow :-)

evula_2

skur...syny są potrzebni w filmach dlatego tym bardziej należy sie szacunek dla aktorów grających takich delikwentów :)

goro84

w dniu kobiet - przebil wszystkich oblesnoscia :)
jednak kunszt aktorski ma - gra naturalnie skur wieli

Amiga1240

"Obleśny"? Bohater grany przez Eryka widocznie taki musiał być. Bo prywatnie Eryk jest niezwykłą osobą.

użytkownik usunięty
evula_2

wygląda nieciekawie ale ma w sobie taką specyficzną energię, po prostu pochłania widza, jak go kiedyś pierwszy raz zobaczyłam to nie mogłam oderwać oczu, jeszcze wtedy nie był znany a od razu wydawał sie jakiś znajomy i zapadł mi w pamięć i w ogóle bardzo działa na zmysły :) on ma niezwykły talent do manipulowania widzem

evula_2

Skoro uważasz, że nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie, to czemu to robisz? Eryk Lubos jest naprawdę niesamowitym człowiekiem i nie rozumiem dlaczego tak wiele ludzi właśnie w ten sposób go ocenia.

Poza tym "odrażający"? Naprawdę? Jak w ogóle można tak nazwać kogokolwiek? Moim zdaniem jest wręcz przeciwnie. Eryk ma w sobie to coś. Drugiego takiego jak on, nie ma i nie będzie.

evula_2

A tobie nie pomyliły sie fora ?

evula_2

Trzeba być skończonym "pustakiem" żeby tak o kimś powiedzieć.A co powiesz o ludziach,którzy z powodu choroby mają zniekształconą twarz?Pewnie też Ci się nie spodobają,ale czy tak o nich powiesz?Zastanów się nad tym co piszesz(co masz w głowie).
A co do samego aktora:pan Eryk Lubos jest genialny i ten jego geniusz gry aktorskiej czyni go dla mnie bardziej seksownym niż lalusia Brada Pitta i jemu podobnych.

giselle08

Popieram :)

giselle08

Jakie choroby znieksztalcaja twarz?

Sabot

Pan Eryk jest może i brzydki, ale mi się podoba. Ma to "coś" i przede wszystkim talent, a to powinien być najważniejszy wyznacznik oceny aktora. Za "Grunwald" go kocham:)

Niebieskooka_3

Gdzie ten Grunwald można obejrzeć ?

Niebieskooka_3

Czy ja wiem czy brzydki? Dla mnie jest on naturalny, swojski, brutalny i bezlitosny z twarzy przez co przyciąga mnie swoim charakterem i charyzmą. Idealny do roli skur-wy-sy-nów i psychopatów, ale i w odgrywaniu pozytywnych postaci sprawdza się dobrze. ;)

giselle08

A co chcesz od Pitta??? Przystojny i bardzo dobry aktor. Kiepski przykład. Ale zgadzam się z Twoim postem. Ocenianie kogos po wyglądzie nie jest zbyt inteligentne. To samo tyczy się Brada :-) wygląda jak wygląda.

ewej

Masz rację:)W przypływie emocji źle ułożyłam słowa.Brad Pitt jest dobrym aktorem i nie chciałam mu ubliżać.Chodziło mi raczej o podkreślenie kontrastu między typem męskiej urody a sama oceniłam go niechcący.

giselle08

No właśnie - Brad Pitt już dawno nie ma wyglądu lalusia :) Obaj panowie są świetnymi aktorami, ponadto Eryk, dzięki swojej charakterystycznej twarzy zakapiora ma zagwarantowane warunki do odtwarzania ról bandytów i psychopatów. Robi to zresztą rewelacyjnie - i chwała mu za to :)

evula_2

A mnie się bardzo podoba. Kwestia raczej gustu. W Róży wyglądał zjawiskowo ;D jest pięknie zbudowany, żaden polski aktor nie ma takiej muskulatury jak Eryk Lubos. Dla mnie jest mega seksi. Bo to że jest genialnym aktorem to sprawa oczywista, raczej.

ewej

Popieram

evula_2

Boże, co za pustostan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones