Eryk Lubos

Rafał Eryk Lubos

7,8
38 269 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eryk Lubos

Wrażliwiec

użytkownik usunięty

Nie sądziecie, że w każdej jego roli odnajduje się cząstka zagubionego, wrażliwego chłopca. On nawet jak gra s*****syna to gra go s*****syńsko wrażliwie. Szczególnie widać to w "Ono", "Boisku Bezdomnych", w etiudzie Kolskiego w "Solidarność, Solidarność", serialnach tj. "Oficer", "Fala zbrodni" czy "Ojciec Mateusz". Jest niedocenianym geniuszem polskiego kina. Ciesze się, że w końcu zagra główną rolę.

użytkownik usunięty

Mam jednak nadzieje, że nie bedzie grał do końca zycia morderców i dresów, ale ktoś inteligentny da mu role Romea.

Hell yeah, dać mu wódki, dobrze gada! Wiecznie obsadzany w roli łobuzów, żuli, bandziorów a taki Kolski się odważył dać mu rolę normalnego gościa, wrażliwego i w ogóle - i co? I miodzik był. Nie wierzę wprawdzie w "obsadową inteligencję" polskich reżyserów (mam silne przekonanie, że 90% nie potrafi rozdawać ról inaczej jak "po warunkach"), ale - może naiwnie - wierzę, że faktycznie i ten jego wymarzony Romeo mu wpadnie.

Daguchna

Eryk jest wrażliwy, jest uroczy, jest przystojny i to bardzo przystojny :)! Całkowicie by się odnalazł w roli amanta. I my byśmy go w tej roli odnaleźli :). Eryk Lubos, 100% charyzmy.

effkas

HAHAHAHHA. Nie rozśmieszajcie mnie. Nie powiem, jako aktor kiepski nie jest, ale jako osoba prywatna jest niezłym sku*wielem. "Miałam okazję" poznać Pana Eryka osobiście, gdy przygotowywał się do tej roli boksera i facet ma nieźle przewrócone we łbie i woda sodowa już dawno odbiła mi do głowy.. :(

spanieleczek

Też go znam osobiście i nie zgadzam się z Tobą,bardzo wrażliwy i fajny gość

Jak dla mnie bije Adamczyka, Szyca etc. etc. Role dostaje podobne do Mariusz Jakus - tylko jest o niebo lepszy!!

Potwierdzam. Myślę, że jest w stanie zagrać wszystko i mam nadzieję, że udowodni, że nie tylko zbiry, to jego specjalność.

Nie kieruję mojej wypowiedzi do nikogo, stwierdzam tylko fakt. ;-)
Nie ważne jaką osobą jest prywatnie, ważne, że facet ma talent. Obserwuję sobie tego aktora po cichutku w różnych produkcjach i sądzę, że zasługuje na większy rozgłos. Moim zdaniem zatrudniają go do roli jakiegoś zbira, żołnierza itd. (w dodatku nie polaka) ponieważ ma taką urodę. Ma urodę Rosjanina, lub coś w ten deseń. Niektórzy twierdzą, że jest brzydki, ale moim zdaniem jest bardzo przystojnym mężczyzną. Ma nietuzinkowe męskie rysy twarzy. I ten głos...
Obym widziała go w samych głównych rolach, bo jest lepszy od tych pseudo aktorów z polskich komedii romantycznych. Jedne i te same gęby, w dodatku daremne filmy. Ludzie, bierzcie nowe twarze z talentami!

silentlyy

Dokładnie :)

No, Eryk, już tak se nie słodź.

Pancefaust

A ja to chętnie zgrzeszyłabym z Erykiem, dla mnie przynajmniej wizualnie to 101% męskosci, ciekawe czy charakter też ma fajny?

mamy chyba odmienna definicje" wrażliwca"

zgadzam się ;) rewelacyjny i niedoceniany aktor

adult

Też się zgadzam. W dodatku ma fajną rolę w Ojcu Mateuszu. Tam to dopiero jest przystojny i zabawny. A jeszcze mają go łączyć w serialu z Kingą Preis. Widać, że Pluskwa coraz bardziej zbliża się do Natalii

Największym wrażliwcem był w 'Moja krew'
Rewelacyjni tam zagrał .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones