Eryk Lubos

Rafał Eryk Lubos

7,8
38 288 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eryk Lubos

i zaczyna gwiazdorzyc i opowiadac jaki to z niego niby wielki bokser, jak jest niby takim utalentowanym bokserem to czemu nie walczy na ringu

użytkownik usunięty
PEACEandLOVE

Gwiazdorzyć? Lubos jest jednym z nielicznych aktorów, którzy się nie lansują się i nie gwiazdorzą, tylko robią to co do nich należy, czyli grają (w przypadku Eryka: i to jak grają!). Co do boksu to z tego, co czytałem w wywiadach zawsze mówi, że boks to jego hobby.

PEACEandLOVE

Eryk do tańca z gwizdami, buhaha! Spoko Kolo,lubie go :)

PEACEandLOVE

...nie ma czasu...

PEACEandLOVE

prawdopodobnie to Ty sam dorabiasz sobie jakieś obrazki gwiazdorzenia... nie słyszałem nic takiego, żeby Lubos próbował być gwiazdą... co do jego aktorstwa to tyle, że jest to artysta o wielkiej wrażliwości scenicznej. scena w "boisku bezdomnych" z wydawaniem paszportu; orzełek - jedna z lepszych w polskim kinie ostatnio. Kłaniam się nisko.

PEACEandLOVE

myślę, że to Ty dorabiasz sam sobie jakieś obrazki o gwiazdorzeniu... nic nie słyszałem o jego próbach kreowania na gwiazdę. Co do jego aktorstwa mogę powiedzieć, że jest artystą o wielkiej wrażliwości scenicznej. A scena w "boisku bezdomnych" z wydawaniem paszportu; orzełkiem jest jedną z lepszych w polskim kinie ostatnio. Wielki ukłon

oisec2

sory, komputer spłatał mi figla:p

PEACEandLOVE

Koleś jest zajebisty, wolę go na scenach teatralnych - "Nakręcana pomarańcza" to mistrzostwo aktorskie w jego wykonaniu- ale w filmach również daje radę. Jak już ktoś napisał boks to jego hobby i całe szczęście, że wybrał zawód aktora,a nie boksera. Co do jego rzekomego gwiazdorstwa to brak mi słów, żeby skomentować tą durną i mściwą wypowiedź.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones