Eva Green

Eva Gaëlle Green

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/69896/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":29777,"rate":8.541894750982301,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/69896/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":12,"rate":7.25,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/69896/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":9,"rate":1.7777777777777777,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/69896/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":3,"rate":4,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,5
29 777 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Green
  • Uwielbiam tę aktorkę, ma coś interygującego w sobie. Podobnie jak Jason Statham, który nadaje sie
    tylko do filmów akcji, to Eva idealnie wciela się w mroczne postacie i nie widze jej w filmie o miłości i
    kwiatkach. Swoją grą sprawia, że sceny z jej udziałem tworzą klimat który przyprawia o gęsią
    skórkę, pisząc to myśle konkretnie o serialu Penny Dreadful. W aktorstwie nie chodzi jedynie o
    wygląd. Wspomne równiez o serialu: American horror story, gdzie gra Evan Peters. Obiektywnie
    patrząc- nie jest zniewalająco przystojny, ale w każdą postać jaką się wciela, powala mnie, nie
    mogę oderwać od niego wzroku Od dobrej gry aktorskiej można sie uzależnić... dobrze, że w
    pozytywnym znaczeniu ;)

• katwit2 W roli Artemizji była fascynująca i taka wręcz demoniczna. Aż ciarki przechodziły po plecach :)

• katwit2 W Penny Dreadful jest powalająca. Praktycznie cały serial oglądam tylko i wyłącznie dla niej <3

• eris_grim W 300 Artemizja prezentowała się bardzo dobrze

• eris_grim Seriale to kicz. Wszelakie. Ta kobieta ma trochę kamienną twarz, ciągle ta sama mroczna mina, nawet jak się uśmiecha to jest mroczna, ale diablica z niej dobra, do czarnych charakterów się nadaje.

• katwit2 Tak na marginesie, wydawało mi się, że to Angielczyca. Z angielskim radzi sobie nieźle, jak na Francuzicę żydowsko-szwedzkiego pochodzenia.

• katwit2 Zgadzam się całkowicie, jest bardzo dobrą aktorką ;-) Pierwszy raz widziałam ją w Bondzie i już tam spodobała mi się jej gra. Wczoraj za to oglądałam z nią 300: Początek imperium i też była super. Lubię ją, jest bardzo przekonywująca w swoich rolach ;-)

• katwit2 Skoro mówisz, że nie widzisz jej w filmie o miłości i kwiatkach to zobacz sobie jej pierwszy film "Marzyciele". Nie dość, że pełno tam odważnych scen to i daleki jest to film od klimatów Penny Dreadful czy 300 :P

• Milten68 uwaga, spoler:P ale w Marzycielach też nie jest za normalna... i takie właśnie role psycholek jej pasują :)