Eva Green

Eva Gaëlle Green

8,5
36 026 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Green

Jestem g*jem ale Eva to jedyna osoba dla kturej zmieniłbym orientację :) Nie będę ukrywał że dla niej grzeszyłbym bez opamiętania a jestem gorliwym katolikiem. Co zresztą pewnie widać po mojej profilówce z św. Janem Pawłem :) Gdybym mógł lodzić Ewie naleśniczyć jej zrobiłbym to bez zawahania zostawiłbym żone dzieci i moje życie i prace jako ksiądz w Polsce i pojechałbym za nią na koniec świata Eva if you read this please contact me :) Ależ bym lodził lody lody dla ochłody

mok_swagger

Ooo witam kolęgę po fachu ! Też kształcę się właśnie na księdza. A właściwie to... kształciłem *rumieni się* Bo po tym jak obejrzałem Mroczne Cienie oraz Craks rzuciłem to wszystko w pi*zdu i wyruszyłem do Los ANgelas.. By odnaleźć Ewe i wyznać jej wszystko! wszystko co czuję. Nie wytrzymam ani dnia dłużej bez niej... dziś zabieram się za seans 300 i już czuję że będe musiał iść się wyspowiadać (po tym jak zobaczyłem nagrodę filmwebu którą otrzymała za pewną scene...)

mok_swagger

Dzień dobry, mam kontakt do Eva Green :-)

Jest bardzo zainteresowana śniadaniem przy francuskich crêpes z panem, a potem wybrać się na romantyczny spacer, przy lodziarni. Kazała także przekazać wiadomość - Une pipe pour vous rafraîchir vous rendra plus belle.

Niestety! Praca aktorska jest bardzo ciężka, a Evie brakuje pieniędzy, aby dojechać do polski :-( Pisz do mnie blik 56371.37 nair nigeryjskich, numer: B45 I45 I29,

lodowydzimi

Nie wierzę!! naprawdę tak powiedziala??? nie znam francuskiego i nie wiem co to znaczy ale pewnie coś miłego :)))!!!!!! Jasne że przeleje takie pieniądze, to nic za cenę spełnienia mojego największego marzenia!! JUż ze szczęścia poszedłem i wp****oliłem wszystkie hostie i popiłem winą jak mnie wy***bią to trudno! jade spełniać marzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones