Eva Green

Eva Gaëlle Green

8,5
35 975 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Green

podobno kobieta nie jest w stanie obiektywnie ocenić urody innej kobiety. nie wiem, ile w tym prawdy, ale według mnie eva green jest po prostu ucieleśnieniem kobiecego piękna. zniewalająca uroda i talent w jednym.

bunitinha

Jako kobiety tym bardziej jesteśmy w stanie wychwycić niedoskonałości, poprawki urody itd.;)
A Eva jest, jak ktoś określił ją, "nieprzyzwoicie piękna", co oddaje wszystko dotyczące wyglądu.
Podziwiam również jej talent, choć z wyborem ról chyba się nie zgodzę. Moim zdaniem filmy, w których gra, są czasem są totalną klapą...

Ettienne

no nie najlepiej sobie radzi w show biznesie. może to przede wszystkim kwestia doboru odpowiedniego agenta?? początek kariery całkiem przyzwoity, a teraz wydaje się, jakby brała, co popadnie. co do talentu, to naprawdę trudno mi ocenić, bo zamiast skupiać się na jej grze aktorskiej, gapię się na nią jak zahipnotyzowana. tak samo mam z Liv Tyler:)

bunitinha

och ach uroda. I to ma być atut ? Liczy się co ją wyróżnia poza urodą na tle innych kobiet ?

bunitinha

Obiektywnie, obawiam się, to nikt nie jest w stanie i płeć nie ma tutaj nic do rzeczy. A prawdą jest, że Eva ma w sobie coś takiego, że właśnie laskom się bardzo podoba i mnie się wydaje, że te oceny są nie mniej warte niż męskie. Ode mnie 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones