Eva Green

Eva Gaëlle Green

8,5
35 838 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Green

Byla tragicznie sztuczna,napieta i malo realistyczna..widac bylo w kazdej setnej sekundzie ,ze GRA...z niej aktorka ,jak ze mnie baletnica...czyli kiepskosc ponad wszystko !! DNOOOOOOOOOOOOO

użytkownik usunięty
mgie4ka

to jak wytłumaczysz nagrodę Satruna za tą role? Dla mnie była nieziemska w Bondzie! Najlepsza dziewczyna Bonda - bo miała charakterek i nie była jak wszystkie inne. Wierz mi, za kilkanaściev lat ktoś spyta jaką dziewczynę Bonda najlepiej zapamiętałeś? I to będzie Eva Green. Dziś już nikt nie pamięta o Scorupcco czy Arterton a tym bardziej tej okropnej Kulyrenko

Zgadzam się - zdecydowanie najlepsza dziewczyna Bonda. Ma swój przezajebisty charakterek.

mgie4ka

kolejny głos przeciw mgie4ce (wybacz jesli zla odmiana) - jako dziewczyna Bonda byla cudowna- orginalna, piekna i charyzmatyczna. Z cala pewnoscia nie byla tylko tłem dla 007, jak wszystkie jej poprzedniczki.

mgie4ka

w bondzie jeszcze nie wiem jak, ale w w"cracks" była rewelacyjna! dopiero w tej roli ja zauważyłam a widziałam wcześniej "królestwo niebieskie" czy "franklyn".
rola jak szyta dla niej i czasy, bo w tych strojach i z tym makijażem wyglądała zabójczo!
pozdrawiam!

mgie4ka

Nie ma to jak argumentacja... Po cholerę obrzucasz błotem? Nie można po ludzku? Na podwórko z takimi tekstami. Nie zachowujmy się jak bydło!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones