Eva MendesI

Eva de la Caridad Méndez

7,3
11 510 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Mendes

Uwielbiam czarnoskóre kobiety. Ale do tej Pani nie mogę jakoś się przekonać. Nie wiem czy to efekt tego, że wszyscy za nią tak szaleją sprawił, że jakoś straciła ten błysk, czy może faktycznie nie jest taka boska. Generalnie to przy mojej faworytce Halle Berry wypada średnio :P

użytkownik usunięty
Szajba

jeśli ona jest czarnoskóra to obama jest biały

Ma bardzo oryginalny typ urody. Faktycznie z tą "czarnoskórą" to lekka przesada z mojej strony, niemniej nie jest też a przynajmniej nie wydaje mi się, żeby była typową białoskórą kobietą

użytkownik usunięty
Szajba

jakbyś nie wiedział istnieją także latynoski czyli coś pośredniego:)

Dziękuje za udzieloną mi lekcję.

użytkownik usunięty
Szajba

polecam sie na przyszłość

Szajba

to latynoska

akurat obama jest mulatem, tak więc w połowie jest biały. ale czepiam się, przepraszam :)

isobel

a ktoś napisał, że jest czarny?

heniek726

ktoś napisał, że jeśli Eva Mendes jest czarnoskóra to Obama jest biały. tak więc: tak, ktoś w zamyśle napisał. że jest czarny.

isobel

Pozwolę się nie zgodzić, istnieją też inne rasy niż "czarna"

heniek726

cóż, nie mogę się z Tobą nie zgodzić :) dlatego napisałam, że jest Mulatem.

Szajba

co sie wejdzie na jakas strone o aktorce to zaraz musi byc temat w stylu "chciałbym miec taka dziewczyne,jaka ona piekna albo czy ona naprawde jest taka łądna?"
jest ładna ale moja J. ładniejsza :)
przekomarzamy sie nieraz z moja luba kto nam sie podoba jesli chodzi o aktorów ale nie mam zamiaru wchodzic na fora internetowe i zakładać takie tematy,swojej dziewczyny nie zamieniłbym na zadna inną ,panowie lepiej znajdzcie sobie kogos

snickers2013

Szczerze co kogo obchodzi co robicie ze swoją"lubą"? Gadasz bzdury jak mało który, po twojej gadce to ty chyba masz z 16 lat i pierwsza dziewczyne w zyciu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones