Eva MendesI

Eva de la Caridad Méndez

7,3
11 510 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Mendes

Od 2002 do 2010 była żoną Georges'a Augusto.Ludzie którzy tworzą strony mogliby czasem zajrzeć do Wikipedii,lub pogrzebać w internecie....Nie ma dzieci,bo jak sama mówi,nie chce.

jacpod

Byli parą, ale nie byli małżeństwem. Aktorka wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że "małżenstwo nie jest konieczne, a żyje w szczęśliwym związku".

monia5000

Imię i nazwisko Eva Mendes
Data i miejsce urodzenia 5 marca 1974
Miami, Stany Zjednoczone
Zawód aktorka, modelka
Współmałżonek Georges Augusto
Lata aktywności od 1998

Mendes nie chce mieć dzieci i określiła małżeństwo jako "bardzo archaiczną rzecz . Nie sądzę, że pasuje do mojego dzisiejszego świata". [ 41 ] Była w związku z George Augusto od 2002 do 2010 roku. Zaczęła spotykać się z Ryanem Goslingiem we wrześniu 2011 roku. Mieszka w Los Feliz w Los Angeles.

Tylko gwoli ścisłości.....

jacpod

polską wikipedią raczej bym się nie sugerowała, gdyż zazwyczaj zawiera wiele błędów jak i w tym przypadku. Jeśli już to Pana/Panią interesuje radzę przeczytać wywiady z nią, bądź angielskie biografie w których wszystko jest wyjaśnione.

jacpod

Problem polega na tym, że wikipedia nie akceptuje informacji z pierwszego źródła - czyli np: jest błąd w artykule o mnie, ja sam nie mogę go poprawić, może to zrobić tylko ktoś, kto mnie nie zna. Kumacie idiotyzm?

jacpod

Jesteś świadomy/a, że pijesz też sam/a do siebie ? :P
Każdy użytkownik filmwebu może poprawiać dane personalne i nie tylko. http://www.filmweb.pl/person/Eva.Mendes/contribute

pixi222

To droga przez mękę,próbowałem,wiem..

jacpod

EEeee wcale nie ;) akurat dodawanie danych personalnych jest proste ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones