Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
69 012 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

CZEMU ON JUŻ NIE ŚPIEWA ON MA BOSKI GŁOS ANIOŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

użytkownik usunięty
rei_hino17

nie wiem:/ Może woli aktorstwo, sama bym go posłuchałą

trzeba mu wysłać jakąś petycje o to żeby nagrał choć jedną płytę bo ja zwarjuje ;((((

użytkownik usunięty
rei_hino17

chętnie się pod nią podpisze, ale on i tak pewnie nic nie nagra:d

On powinien śpiewać i grać bo jego śpiew jest śpiewem anioła on ma na pewno skrzydła anielskie pięknie śpiewa i wygląda jak anioł on musi śpiewać

rei_hino17

jesteś moim mistrzem, bełkot godny... mnie XD serio mam łzy w oczach
<3333 i zgadzam się, że powinien śpiewać dalej

rei_hino17

Podpisuję się pod petycją!!!!! Chyba nawet sama ją napiszę ;) Chociaż w końcu jest aktorem ,a nie wokalistą ,więc może się nie zgodzić ;(

użytkownik usunięty
rei_hino17

ARCHANIOŁAAAAAAAAAAAAAAAAA
godzinami mogę słuchać jego piosenek z Moulin Rouge

Jejku no trza się wziąć w garść znaleźć jego adres i wysłac list od polskich fanek no bo co w końcu kurczę blade

użytkownik usunięty
rei_hino17

może zaspamować jego stronę główną [jeżeli takową posiada :D]

cóż... jak wygram w milionerach i lotto, to go zmuszę do nagrania płyty xD

:D!

Popieram każdą inicjatywę zmierzającą ku znalezieniu sposobu na zmuszenie "mojego ukochanego Szkota" do nagrania płyty !!!

gogible

wyslijcie petycje do mnie przekaze jego rodzicom mieszkam w Crieff oni tez

rei_hino17

hm. właśnie chciałam zakładać wątek nt wokalu ewana, ale podczepię się pod ów.
jako iż w hollywood różne zabiegi się robi, co by film zyskał na popularności, a jednym z nich jest obsadzanie aktorów w musicalach, którzy śpiewać nie umieją, ale są znani i ładnie się prezentują (ot, nicol kidnam w moulin rouge czy gerard butler w upiór z operze), zastanawia mnie, czy czasem głos ewana nie jest falsyfikacją, bo na dobrą sprawę nie wiem, gdzie znaleźć info. a chyba serce by mi pękło, gdyby okazało się to prawdą... gdyby ktoś miał pewne wiadomości co do jego śpiewu, abym dalej mogła zachwycać się jego, jak to określono wyżej, anielskim głosem, byłabym przeszczęśliwa :D

nekrolog_

Ewana głos nie jest falsyfikacją. Np. na tym wideo http://www.youtube.com/watch?v=1h3DzOijV_w&feature=fvw możesz posłuchać jak Ewan pięknie śpiewa (i gra na gitarze) na żywo :).

92daria

no i to mi całkowicie wystarczy! dziękuję bardzo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones