Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
69 012 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

Dzisiaj Ewan obchodzi 40 urodziny <3 Z tej okazji życzmy mu samych sukcesów, wspaniałego życia zarówno zawodowego jak i rodzinnego i samych udanych produkcji filmowych :D

DragonNight

wszystkie najlepszego Ewan i wszystkiego najlepszego mnie!

DragonNight

wszystkiego najlepszego i oby sypnęli mu oscara za nowu hit w tym roku!

DragonNight

zdecydowanie dołączam się do życzeń :) 100 lat, 100 lat ! Happy Bday Ewan !!! :D

DragonNight

najlepszego! Oscar byłby zdecydowanie dobrym prezentem na 40stkę ;p

DragonNight

Wszystkiego najlepszego!!! Happy 40th Birthday, Ewan!!!
PS. Nie mogę uwierzyć, że to już 40 lat ;).

DragonNight

Z tej okazji czytałam LWD, ubrałam T-Shirt I ♥ Ewan i paradowałam w nim w najbardziej reprezentacyjnym miejscu Warszawy:) - taki mały happening:P

Wszystkiego co najlepsze dla Ewana i niech dalej nas cieszy świetnymi kreacjami filmowymi, a uznanie np. Oscar to z czasem i odpowiednim filmem.

DragonNight

no no! sto lat! na ekranie :)

DragonNight

Wwwwwwwwwwwwssssssssssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzzzyyyyyyyyyyyyyyysssssssssssssttttt ttttttttttttttkkkkkkkkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeggggggggggggoooooooooooo ooooo nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjlllllllllllllllll eeeeeeeeeeeeeppppppppppppppssssssssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeggggg gggggggggggggoooooooooooooooooo lovcam go i wszystkich którzy go lovciają niech nam gra przez jeszcze długi długi długi ... czas życzę oscarka i jeszcze 160 lat na ekranie pozdro wam wszystkim

ola542

sto lat ;)

BigDadddy

Och Ewan... ;-***

Happy birthday to you,
Happy birthday to you,
Happy birthday dear Ewan
Happy birthday to you!!!

DragonNight

Sto lat! Wszystkiego najlepszego ;)
PS: Trochę się spóźniłam w tym roku z tymi życzeniami ,ale co tam ;P

DragonNight

Mm. Wszystkiego Najlepszego Ewan! Tak, ja też się spóźniłam...

P.S. Mm, taką ciekawostką jest to, że też mam w tym samym dniu urodziny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones