Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
69 012 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor
silva_92

Mnie się podobał w "Autorze widmo"..niedawno byłam w kinie.
"Moulin Rouge" oglądałam..ale aż taki super tam nie był..niezły jest..
ma ładne oczy :P

silva_92

Moulin Rouge? Ja nie oglądałam ale fanką jestem od...
Ukhm...
Płytkiego grobu i dużej ryby... Mniam xD

Osoba_bez_imienia

Popieram silve_92 :)
Ja również zakochałam się w tym aktorze bez pamięci od kiedy zobaczyłam go w musicalu "Moulin Rouge". On jest po prostu boski! Jego głos jest niesamowity. Wg mnie świetnie też zagrał Obi-Wana Kenobiego w SW. Ale i pozostałe jego role w innych filmach są świetne. Uwielbiam tego aktora:)
Jeszcze go w "Autorze Widmo" nie widziałam, ale patrząc na jego dotychczasowe podejście do roli na pewno zagrał tam świetnie:)
Pozdrawiam wszystkie fanki Ewana :D

khisanth2603

O, tak, Ewan to jest to. Bardzo uzdolniony facet, do tego meeega przystojny.
Moulin Rouge, Płytki grób i Idol- och. <3

PaniKot

Ja również uwielbiam tego aktora niezłe ciacho z niego :)
Strasznie mnie się spodobał w "Moulin Rouge", "Sen Kasandry", "Uwiedziony", "Do diabła z miłością"

użytkownik usunięty
silva_92

ja też :D
po MR stwierdziłam, że nikt nie ma piękniejszego, seksowniejszego głosu

a Ewan jest także zabójczo przystojny ;D
ideał

silva_92

od momentu w którym obejrzałam "Moulin Rouge" jest on moim najbardziej ukochanym aktorem, nie wiem czy ktoś go kiedyś przebije, on jest po prostu NIESAMOWITY!
a jego głos.... <333

yourdementor

O tak! Głos Ewana to po prostu cudo. Nigdy nie słyszałam lepszego śpiewu, och. <3

silva_92

oj tak niedawno oglądałam i uważam, że jest boski, widziałam sporo filmów z jego udziałem i sądzę,że to świetny aktor ;)

shanti1993

A ja będę oryginalna i powiem, że zakochałam się w nim po obejrzeniu I love you Phillip Morris. Dzięki temu filmowi i mojej fascynacji nim dostałam ksywę Morris/Phillip xd

silva_92

Moim zdaniem w ,,Moulin Rouge'' był genialny. Pięknie śpiewa, szczególnie ,,El Tango the Roxanne". Uwielbiam go;*

Yvonne_8

również z tego filmu uwielbiam tą piosenkę. Ale "Sen Kasandry" rewelacyjnie zagrał, dawno tak dobrego aktora nie widziałam :)

Kacorek89

Uwielbiam Ewana:)
Moja fascynacja nim rzeczywiście zaczęła się od momentu obejrzenia Moulin Rouge ale od tamtej pory obejrzałam z nim jeszcze mnóstwo filmów i utwierdziłam się w przekonaniu iż jest naprawdę utalentowanym aktorem:)
I ten jego wilczy uśmiech:):):) He he he genialny:)
Ostatnio oglądałam Wyspę - świetny film i świetna podwójna kreacja Ewana - Polecam:):):)

violet363

Również darze go "uczuciem":) Jest nieziemsko przystojny, utalentowany i ma niesamowity głos. Moja przygoda z nim zaczeła się od pooglądania "Long Way Round " Wtedy zobaczyłam jego prawdziwe oblicze i się zakochałam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones