Facundo Arana

Jorge Facundo Arana Tagle Von Berbard

8,2
921 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Facundo Arana

Zbuntowany anioł to cudowny serial Ivo grał świetnie podobnie jak milagros ale najbardziej lubiłem
Damiana, Federica i Luise

niewidzialny_filmweb

zgadzam się z tobą że to cudowny serial, najbardziej lubiłam/lubię Iva, Mili, Pabla, Viki, Socorro, Damiana, Rockiego, Ramona, Federica, Linę, Glorię, Bernarda, nie lubiłam/nie lubię Marty, Luizy nienawidzę bo jest głupia i nie znosi Mili i Andrei nie znoszę i Pilar.

kinomanka_13

Dziwi mnie ze tak mało ludzi lubi damiana który był super jego wątki i federica były najlepsze

niewidzialny_filmweb

no zgadzam się z tobą, ja Luizy nienawidzę wtedy jak się Mili sprzeciwia ale jak się droczy z Federicem to mi się podoba, Marty nie lubię bo jest kapryśna ale jak kręci z Damianem to wtedy ją trochę lubię. Kochałam się w Ivie i w Pablo.

niewidzialny_filmweb

Mało ludzi go lubi, bo grał czarny charakter.

Noane

nikt nie lubi czarnych charakterów, chyba że ten czarny charakter bawi do łez, tak jak Wilhelmi grał Anioła to był czarny charakter, i Wilhelmi mimo że grał czarny charakter w Alternatywach to tą rolą całą Polskę bawił do łez, a Damian takim czarnym charakterem jest że potrafi bawić do łez.

kinomanka_13

język polski trudna być...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones