Flavio Medina

Flavio Medina Laisequilla

7,5
295 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Flavio Medina

nie dość że paskudny to jeszcze obleśny i obgryza paznokcie fuu

ana_lucia_cortez

chyba mówisz o roli Alonsa w AB a nie o aktorze... a to wielka różnica, bo jako aktor jest świetny a jego wygląd to rzecz gustu, jednym może się podobac a innym nie

użytkownik usunięty
marta150391

dokladnie - ktos tu nie potrafi odroznic pewnych faktow..
jako aktor jest faktycznie dobry !!

ana_lucia_cortez

Z tym obgryzaniem paznokci to faktycznie przegina. Cóż... taką ma rolę. Jednak mnie to odpycha....

ana_lucia_cortez

ha ha ale smiesznie tu wygląda!!:D

ana_lucia_cortez

Taką ma rolę, ale jest dobrym aktorem

Edi13

Mnie on śmieszy fajnie gra i te jego ne ne ne jak się wkurzy :)

Mela0203

Będzie go brakowało. AB bez niego już nie będzie takie samo:(

Edi13

Moja ulubiona postac w AB :(
Mialam jeszcze nadzieje, ze jego smierc bedzie sfingowana....
Wielka szkoda :(

dropsik417

No niestety i biała głowa się oto postarała. A dzisiaj się głupio śmiała na przesłuchaniu haha.

Mela0203

Tv6 nie odbiera mi w Niemczech i moge ogladac tylko powtorki na Tv4 :(
Lepsze to niz nic. Zobacze rano ;P

W ogole Isadora to dla mnie najczarniejszy charakter jaki widzialam w telkach tzn. jest calkowicie pozbawiona jakichkolwiek uczuc. Wszystkie te, ktore dotychczas widzialam, albo kogos kochaly (pomimo, ze ranily), albo kogos sie baly, albo mialy jakies slabosci.
Biala glowa mnie przeraza :D

dropsik417

Dla mnie najstraszniejsza jednak była Bernarda z Triumfu miłości. Ale Isadora na pewno jest w czołówce czarnych charakterów

Edi13

Bernarda wlasnie chociaz Boga wielbila i w jakis sposob sie go bala. Jak dla mnie byla chora psychicznie fanatyczka religijna. A ta doskonale wie co robi. Brrr :/

dropsik417

Jednak Bernarda bardziej mnie przerażała. Nawet z Boga nic sobie nie robiła: ludzi w okrutny sposób mordowała, mimo ekskomuniki do komunii przystępowała. No i ten jej wygląd...

dropsik417

Dodałam bym jeszcze ,że to seryjna morderczyni bo robi to dla przyjemności i się z tego cieszy sprawiając ludziom ból. Jak to powiedział Chuck Norris w serialu Strażnik Texasu ,że taki człowiek to najgorszy gatunek.
Ale w końcu ona dostanie za swoje tylko trzeba czekać niecierpliwie jak ktoś jej wymierzy sprawiedliwość np.Leoncio.

dropsik417

oj tak, Alonso to też mój ulubieniec z telenoweli, wielka szkoda, że go uśmiecili, bez niego to już nie to samo ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones