Fran Drescher

Francine Joy Drescher

7,6
914 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Fran Drescher

Dugant jest beznadziejna w roli nani! Super sztuczna :| A Drescher byla poporstu genialna!

aguilera_rulez

Zgadzam sie w 100% Dygant to sztuczna, wyglądająca jak siostra M. Jascksona ruszająca się kukła. Fran is the best! super babka!

aguilera_rulez

nie zgodze się.. dygant tez jest swietna w tej roli

Shadow_Puppet

Dygant nie jest aż taka zla, ale muszę przyznać, że to Fran jest idealna do roli niani. Ma niesamowicie charakterystyczny głos - uwielbiam go i potrafię rozpoznać z zamkniętymi oczami.

aguilera_rulez

Dygant jest okropna. Oni wszyscy mam wrażenie że nie grają a 'udają aktorów'. Fran była naturalna i zabawna- Dygant jest tylko irytująca..

aguilera_rulez

Do dyskusji jest też, na ile sensowne jest kupowanie gotowego scenariusza, żeby go zagrać "po swojemu".

aguilera_rulez

Też nie specjalnie podoba mi się w tej roli, ogólnie brzydka kobieta, może jakby się nie uśmiechała :P
A "robienie" serialu, który już powstał mija się z celem... coś jak "Brzydula" i "Wszyscy kochają Romana".
Czy już nie ma pomysłowych ludzi w Polsce? Że trzeba wszystko kopiować...

aguilera_rulez

Dygant może nie jest Fran, ale jak dla mnie dawała radę.

aguilera_rulez

Witam,

Tylko dlatego odgrywało rolę Niani że była do niej najbardziej podobna i tylko dlatego, reszta nie miała znaczenia bo gdyby miała to Ona by w serialu nie wystąpiła.

aguilera_rulez

A ta cala Fran jeszcze gordza aktorskie dno dziwie sie ze jeszcze nie ma zlotychalin na moncie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones