Najlepszy Polski aktor, z najpiękniejszym głosem na świecie. Tylko jego gra porusza dogłębnie i buduje dramatyczny nastrój.
Dokładnie! Dość późno tu "wszedłem" ale na przyznanie 100% racji chyba mogę sobie pozwolić. Mnie osobiście najbardziej podobają sie długie, pełne wyrazu, genialnie mówione monologi, jak choćby ten w Konopielce. Jego głos i kunszt, z jakim się nim posługuje to coś, co powinno sie puszczać dzieciom w szkole!
O tak :)) Ja też pana Franciszka Pieczkę uwielbiam a jegło głos działa na mnie kojąco. Aktor, który może zagrać samego Pana Boga i ta rola nie kłóci się z jego osobą. Aktor genialny
A'propos, przypomniała mi się rola Pana Boga w wykonaniu Franciszka Pieczki w spektaklu teatru TV "Wniebowzięcie Szubienicznej Toni" - rewelacja!!!
Aktor doskonały. Nie ma roli, której by nie zagrał... Chylę czoła nad kunsztem aktorskim tego człowieka. A Gustlik był świetny! Wszystkiego dobrego Panie Franciszku!!