Gabriel Byrne

Gabriel James Byrne

7,5
10 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriel Byrne

wysoki i cholernie przystojny... codzinnie przychodzi do knajpki na Brooklyn Heights w Nowym Jorku na lunch! Mieszka na Garden place na Brooklyn Heights...to tak dla fanow! Luzak, jakich malo, mozna pogadac, wypic kawe i powiedziec mu ze w tej czy tej roli byl do bani! W tym filmie z Arnoldem o koncu swiata, przyznali mu nominacje do maliny za najgorsza role drugoplanowa? czemu...on jest tam niesamowity jako diabel!

BRADFORD

najlepiej to gral w 'podejrzanych'

BRADFORD

najlepiej to gral w 'podejrzanych'

twoja_stara

podejrzani byli świetni...chociaż moim zdaniem, to jeden z tych aktorów, którzy grają świetnie nawet w najgorszym filmie... patrz: i stanie się koniec (z arnoldem)... taki diabeł to ja rozumiem... śledzę jego karierę chyba o 3 lat i w sumie cieszę się, że nie gra w jakiś kasowych bzdetach, bo wtedy rzuciłoby się na niego tuzin bezmuzgich lasek, pt.: słodziutki, kocham go iib... a tak to sobie jest, i gra sobie, i ma swoich prawdziwych fanów...

twoja_stara

twoja stara nie zna amena

najlepiej oczywiście w pająku

BRADFORD

Możesz podać nazwę i adres tej knajpki?

miss_russ

A ja mogę powiedzieć, że pan Byrne i ja jesteśmy kolegami po fachu, bo też jestem archeologiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones