Gale Hansen

8,7
1 809 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gale Hansen

Zaskakujące jest to, jak w sumie słabą karierę (oprócz Hawke'a) zrobili młodzi aktorzy ze 'Stowarzyszenia Umarłych Poetów' - a przecież to mógł być przełomowy film w dopiero zaczynającej się ich karierze.
Dwóch pozostałych (mam na myśli Leonarda i Charkesa) szczyt kariery osiągnęło dopiero po dwudziestu latach grając czołowe postacie w serialach (odpowiednio "House" i "Żona idealna"). m
Jednakże o takich osobach jak Gale Hansen kino szybko zapomniało.
A szkoda. Bo to był świetny film i przede wszystkim znakomita szansa dla młodych aktorów, którzy naprawdę pokazali na co ich stać.

Camanely

Zgadzam się, ciężko uwierzyć, ze Hansen nie zagrał w jakiś poważniejszych filmach bo moim zdaniem zagrał świetnie Dalton'a. Śmiem nawet twierdzić, ze to była najlepsza wykreowana postać w filmie

Wujasss

Dokładnie, ten koleś zagrał najlepiej ze wszystkich członków Stowarzyszenia, najbardziej przekonująco.

lia_7

Zagrał dobrze ale czy tak znowu świetnie to nie wiem. Miał bardzo wyrazistą rolę, dużo go było słychać, był zabawny może dlatego takie wrażenie. W każdym razie też się dziwie że później nie grał w niczym poważnym, szybko zakończył karierę właściwie

Camanely

Może to nie tak, że kino o nim zapomniało i nie zrobił zawrotnej kariery aktorskiej. Może to po prostu była krótka przygoda z filmem, aktor nie wiązał z tym swojej przyszłości i po prostu nie oddał się temu całkowicie - patrząc na to z innej perspektywy.

Camanely

Jeśli chodzi o Leonarda, to się nie do końca zgodzę, bo o ile dobrze pamiętam on był zawsze aktorem teatralnym i jego występy okazjonalne czy to w filmach, czy w serialu takim jak House to były wyjątki od reguły. Nie każdy aktor chce koniecznie występować przed kamerą i to traktuje jako szczyt zawodowych aspiracji. Ale jakby nie patrzeć, ja też żałuję że tak rzadko międzynarodowa publiczność ma okazję go oglądać. Mógłby od czasu do czasu przyjmować role choćby w mini seriach na jakimś HBO czy netflixie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones