Garrett Hedlund

Garrett John Hedlund

7,4
8 643 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Garrett Hedlund
Veda12

a ten Murtagh to jest pozytywnym bohaterem?? bo ja nie czytałam ksiązki i jestem ciekawa

chelsea_2

Na razie wygląda na to, że tak, ale to trylogia, może się coś zmienić, tym bardziej, że jego ojciec pozytywną postacią nie był. Ale mam nadzieję, że pozostanie dobry, bo lubię Murtagha. Polecam książkę.
Pozdrawiam

Veda12

Kto czytal Najstarszego ten wie jaka postacia jest Murtagh :)

digital8

Już czytam i już wiem o tym, co z pewnością masz na myśli:-) Ale i tak wciąż go lubię, a kto wie, co będzie w trzecim tomie.

Veda12

Jak doszłam do tego momentu kiedy okazało się, że %&#@#$45#$, to się prawie popłakałam. Martagh to jedna z moich ulubionych postaci. Nie jestem zbytnio zadowolana z aktora grającego Murtagha. Nie odpowiada mi jeszcze kilka osób z obsady, no ale zobaczymy jak to będzie.

Frodus

Mi też kilka osób się nie podoba, ale to wszystko zobaczymy. Może będzie dobrze.

Veda12

nom, ja już prawie przeczytałam Eragona, i też mi gość na Murtagha nie pasuje... Ale może charakteryzacja zrobi swoje

marian_ka

No zobaczymy. Na film sobie jeszcze długo poczekamy.
Pozdrawiam

Veda12

No szkoda ze film bedzie tak pozno. A może jednak dobrze zagra Murtagha... No coz... ciekawe komu pasowala obsada Wladcy Pierscieni przed filmem...

digital8

Nie twierdzę, że zagra źle. Po prostu mi nie pasuje, nie wiem, chyba wyglądem, tak jak Arya, Eragon, Roran, z wyglądu nie pasują. Ale niczego nie przesądzam, film i tak mi się spodoba.
We "Władcy pierścieni" wciąż uważam, że elfy mogły być piękniejsze:-)
Pozdrawiam

Veda12

mi tez nie pasuje Arya z wyglada ale Eragon mi pasuje.

WaterVirgo

hehe mi też on nie pasi. Jkaiś taki nie teges. No ale oczywiście może okaże się inaczej! :D

Veda12

Ja czytałam oby dwie części "eragon" i "najstarszy" i też wiem co będzie... ;)
Co do aktora trudno mi powiedzieć, bo na zdjęciu nie wygląda tak jak sobie Murtagha wyobrażałam, ale na zwiastunie widziałam CHYBA jego jak jedzie na koniu obok eragona i tam wyglądał idealnie...
Mi najbardziej nie pasuje Joss Stone która ma grać Angele... Myślałam że Angela była starszą kobietą... (chyba że charakteryzacja coś zrobi) :D

Tena

A mi on wciąż nie pasuje. Swoją drogą, fajna była ta końcówka w "Najstarszym", ta cała bitwa, połączenie wszystkich wątków, no i walka Eragona z Murtaghiem. Szczerze mówiąc(pisząc:-) za Eragonem nie przepadam, a Murtagha lubię najbardziej i nie chcę, żeby tą postać spartaczyli w filmie.
Angela mi nawet pasuje. Walcząca stara babcia, nie, to by było bez sensu. A Angela chyba walczyła, jeśli dobrze pamiętam.

Veda12

mi tez ten aktor nie pasuje na Murtagha... ten co gra Eragona-ewentualnie. ale ten Garrett tu nie pasuje :/

Ewel

no dobra... szczerze? zniszczyli mi wyobrazenie Murtagha :/

Ewel

Ja tez bardzo lubie Muttagha, mimo wszystko co sie stało w II tomie ;)
Ale fakt, faktem wyobrazałam go sobie inaczej.
Pozdróffka !
zapraszam do mnie!

Elizabeth_6

oj Przesadzadzacie, przeciesz on idealnie pasuje na Murtagha, popatrzcie sobie na inne zdjcia, idealny, jak właśnie podobnie sobie go wyobrażałam! Bardzo lubie Murtahga!

Veda12

ja się powoli do niego przekonuję... a co do Murtagha - mam wrażenie, że on jest jakby zaczarowany przez Galbatorixa, może go ktoś odczaruje? :D

marian_ka

Mi się wydaje, że w książce Murtagh złożył przysięgę, której złamanie grozi śmiercią. Pewnie w trzecim tomie złamie ją, stając po stronie Eragona, i zginie.

Veda12

A mi pasuje. I to bardzo. Jest (wg. mnie) najlepszym aktorem :)
A w Eragonie wygląda wyjątkowo cudnie xD
Ideał po prostu xD

Rude

No na Murtagha mi tez nie bardzo pasuje, ale wydaje mi sie ze zagra spoko. A Aryea za to mi w ogole nie pasuje:P Powinna byc młodsza moim zdaniem. Za to Eragon idealny!!!:D

Lucja_Tonks

Ja nie mam nic przeciwko temu że zagra w Eragonie Murtagha! Spoko jest. A co do komentarza typu "On mi nie pasuje na Murtagha, i Arya tez mi nie pasuje, i Eragon tez" to chyba normalnie jesli stwierdza sie po samym wygladzie bo kazdy sobiwe kazdego wyobraza inaczej gdy czyta i niestety czesto mozna sie rozczarowac kiedy obejrzy sie film... mi tam wszyscy pasuja :D <lol> -> jestem malo wymagajaca :P

Veda12

Zagrał całkiem dobrze, szkoda tylko, że było go tak mało, za to zdecydowanie za dużo było Aryi(która w ogóle nie ma nic wspólnego z książkową). Oczywiście, jeśli o wygląd chodzi, to i tak Murtagha wyobrażałam sobie inaczej, ale w sumie może być. Tego samego nie można powiedzieć o Aryi, ale ta postać i tak jest mi obojętna.

Veda12

a tak, mi filmowy Murtagh się podobał - ale rzeczywiście było go mało, za mało. Z kolei Arya.. eh.
Nawet w książce jej zbytnio nie lubiłam, a w tym filmie tak ją przesłodzili, i jeszcze usztywnili, że aż nie chciało mi się na nią patrzeć. Nie mówiąc już o tym, że przez film zburzyło się całe moje wyobrażenie o niej - Arya w rudych włosach? Nie, to kompletny niewypał.
Pozdrawiam, maruda.

maruda

Ja też z początku inaczej wyobrażałam sobie Murtagha, ale moim zdaniem i tak lepiej wyglądał niż według pierwowzoru. No i rzeczywiście szkoda, że tak mało razy pojawiał się w filmie...

Alice

Świetnie zagrał ale było go za mało xD Dużo za mało ;) xD

Alice

Świetnie zagrał ale było go za mało xD Dużo za mało ;) xD ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones