Gaspard Ulliel

7,7
3 573 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gaspard Ulliel

Absolutnie fenomenalna rola w Hannibalu. Samym spojrzeniem, mimiką oddawał szereg emocji.
Złość, podniecenie, smutek - podane jak na tacy. Moim zdaniem znakomity wybór do takiej roli.

catchdimoment

Obejrzałam ten film już 3 razy i chyba obejrzę jeszcze raz tylko ze względu na tego aktora :P

użytkownik usunięty
BloodyMaja

Zgadzam się...miał ciężkie zadanie dorównać Hopkinsowi...wiadomo że to jest niemożliwe ale chłopak dał radę :D
Ma gość talent, osobiście trzymam za niego kciuki bym mógł kiedyś zobaczyć go z Oscarem w ręku :D

użytkownik usunięty
catchdimoment

A to ciekawe. Według mnie był zdecydowanie najsłabszym ogniwem tego filmu. Już dawno żaden aktor nie wydawał mi się tak sztuczny jak on.

Zgadzam się, coś mi w nim nie pasuje. I nie chodzi o porównywanie z Hopkinsem, bo i bez tego wydałby mi się nad wyraz sztuczny, szczególnie, kiedy mówił. Chyba za bardzo chciał naśladować 'starego Hannibala', zamiast zrobić go po swojemu, jak Mikkelsen na przykład.

użytkownik usunięty
Discort

Może właśnie tak było, że nie miał pomysłu na tę rolę albo po prostu nie jest dobrym aktorem. Widziałam go w innym filmie i tam też nie było lepiej.

catchdimoment

znakomity, niezwykle diaboliczny - moim zdaniem nie moglo byc lepszego wyboru :)

catchdimoment

Niemożliwe go porównywać z Hopkinsem, ponieważ grali postać z różnych etapów życia. Hopkins grał wyrafinowanego psychopatę- ukształtowanego i spoistego, a Uliell początkującego , więc w konsekwencji przerysowanego w zachowaniu... Staram się odbierać jego grę aktorską w ten sposób- ze "sztuczność" była celowa.

catchdimoment

Aż dziwne, że po tej produkcji nie dostał żadnej propozycji zagrania w USA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones