Gaspard Ulliel

7,7
3 574 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gaspard Ulliel

Sama się boję tego co piszę, bo sprowadza mnie to do poziomu, który raczej tępię, ale to silniejsze ode mnie:P
to JEST ciacho. Nie jestem w stanie obiektywnie ocenić jego umiejętności aktorskich.

Ola_75

nie martw się, jak na niego patrzę to też nie mogę ocenić, bo jego uroda mnie paraliżuje :D On jest prześliczny :D

Ola_75

Ode mnie też silniejsze, ale nie zamierzam tego powstrzymywac xdd

*orgazm*

uzyszkodnik

po hannibalu mnie olśniło ;dd jest super

Ola_75

eh, też w sobie tego nie znoszę, ale jak na niego patrzę nie potrafię napisać nic obiektywnego. Po prostu nie ma na świecie tak pięknej istoty jak on, klękajcie narody.

Ola_75

W zasadzie też nie lubię się rozpływać publicznie nad urodą co poniektórych aktorów/wokalistów itd. ale cóż ;) Czasami trzeba dać upust swoim \uczuciom, czyż nie? ;)
I przyznaję rację - on jest niesamowity - ma w sobie coś bardzo pociągającego, a ten :"dołek" w policzku jest taki specyficzny. Trudno mu się oprzeć ;) Ale muszę powiedzieć, że w "Hannibalu..." mnie urzekł - niech mówią co chcą - jak dla mnie był świetny, a nie można go porównywać do Hopkinsa.
To tyle ;]

Bloody_Lips

Zgadzam się z przedmówczynią ;)) Przez jego urodę nie mogłam się skupić na fabule filmu ;P *,*

Bloody_Lips

Trochę gapa ze mnie, bo przeczytałam, że ten "dołek" to blizna z dzieciństwa (jako 6-latek został ugryziony przez psa - czy coś takiego).

Bloody_Lips

Mega. Jaki przystojny. W kanibalu 2007 - rewelacja

Ola_75

Ola_75 wybaczamy, wybaczamy :) Nie Ciebie jedną opętał, ja także zwykle wzdrygam się, gdy widzę tematy o urodzie aktorek/aktorów, ale w jego przypadku to coś więcej niż uroda. Obejrzałam do tej pory tylko jeden film z nim (jak nie trudno zgadnąć Hannibal Rising), jeden film po trzykroć w ciągu dwóch dni, na razie dałam sobie spokój z kolejną powtórką, bo oszaleję. Tyle, że teraz czuję się jak na... głodzie. Z niego jest po prostu diabeł wcielony, opętał urodą i nieodpartym urokiem. Eh, wstyd mi, po prostu wstyd xD Na razie ściągam Męstwo i Honor, potem będą kolejne filmy.

Divine

Ja też tego nie lubię , ale .... on jest BOSKI , niesamowity , niepowtarzalny ... nieprzyzwoicie przystojny .....

proba_mikrofonu

Podpisuje się ;D

Divine

a ja myslalam, ze tylko mi odbija, jak na niego patrze :) ma tak charakterystyczna twarz, jest tak diabolicznie idealny, ze uznalam go za jednego z najpiekniejszych zyjacych mezczyzn (i, jak moglismy zobaczyc w 'Saint Laurent', jest tak cudownie piekny od gory do dolu :D). jest fascynujacy a gra wysmienicie. mam nadzieje, ze po tym jak teraz zagra u Xaviera Dolana bedzie go mozna ogladac coraz czesciej. dopisuje sie bez bicia do klubu opetanych Gaspardem ;)

Divine

nie jesteś jedyna. wszystkie go kochamy :-)

Ola_75

Czyli dziewczyny - zakładamy jakieś kółko wzajemnego wsparcia? ;)
Jakoś naszło mnie niedawno na obejrzenie kilku jego fot i muszę stwierdzić, że on mnie totalnie, bezpowrotnie oczarował - chociaż nie - to za słabe słowo - on mnie opętał ;)

Ola_75

Jeszcze JA! JA! Ja go przecież też uwielbiam! ;)) A tak serio, pomijając anielską urodę i cudowny głos, w jego grze jest taka specyficzna maniera gestów, ruchów... super ;D

Ola_75

jestem w 1000% w zgodzie z każdą z przedmówczyń. Ale ja dodam, ze aktorem jest świetnym, przynajmniej w moich odczuciach. W Hannibalu zagrał genialnie, wczuł się w rolę. A kiedy na niego patrzę, mam ochotę iść na kolanach do Francji. Jest boski, naprawdę Adonis, I nie bijcie mnie za tę wypowiedź, bo nie umiem nic innego wykrzesać z siebie, kiedy patrzę na niego.

miraculous_life

Adonis to mało powiedziane! Sam Michał Anioł takiej twarzyczki by nie wyrzeźbił.

Ola_75

ja widziałam z nim 4 filmy, w trzech grał główne role, więc mogę się też wypowiedzieć na temat jego gry aktorskiej.
ale tak samo jak moje poprzedniczki, obiektywnie go nie ocenię,
bo za samą urodę u mnie ma 10.
świetnie zapowiadający się, młody aktor, a do tego śliczny:]
polecam Męstwo i Honor:D
pzdr.

Purplecuckoo

Ach te puste dziewki... Zresztą, co się dziwić, skoro nie od dziś wiadomo, że kobiety to najbardziej powierzchowne istoty na ziemi, bo takimi stworzyła ich natura;) podobnie jest z fankami Dzonego Dzepa i całej masy słitaśnych aktorów... Jest wiele pięknych aktorek, ale jakoś nie wyobrażam sobie być tak zaślepionym przez zwykłą powierzchowność i potrafię obiektywnie ocenic każda, nawet najbardziej zniewalająca dziewoje...

nieromeq

Skoro już się pochwaliłeś swoimi nadzwyczajnymi zdolnościami, już Ci jest lepiej? Pilnuj siebie, kolego, a niech inni robią sobie, co chcą, szkoda nerwów. Naprawdę.


A co do tematu, to owszem, Gaspard ma coś w sobie, czego nie da się słowami opisać. Za męża to bym go nie chciała, ale miło by się patrzyło na taki obrazek z nim na ścianie... :D I ja również nie potrafię obiektywnie ocenić jego umiejętności aktorskich, ale z innych powodów, niż pozostali tutaj.
Bo ja oglądam film dla całości, nie dla aktorów, a tym bardziej nie po to, by zastanawiać się, jak kto gra. Nie jestem krytykiem, nie będę mówiła "JA uważam, że źle grasz, idź się utop" ;) Jeśli podoba mi się gra i mimika aktora, nie myśląc w kategoriach dobre-złe, to aktora lubię. Jeśli bardzo, to dodaję do ulubionych, nie używając gwiazdek. Ale film jest ZAWSZE wartością nadrzędną, bo czy aktor może nieść ze sobą przesłanie?


Koniec moich wywodów. Dziękuję za uwagę.

kamilitsa

Nie musisz w sobie tego dusić, mi też się podoba. W Hannibalu zatraciłam się wnim ;))

nieromeq

"Zresztą, co się dziwić, skoro nie od dziś wiadomo, że kobiety to najbardziej powierzchowne istoty na ziemi, bo takimi stworzyła ich natura;)"

oczywiście, że tak.coś w tym złego?

Ola_75

Pewnie, że nic złego, nie da się być niepowierzchownym jesli my nigdy z nim się nie spotkały, nie porozmawiały czy coś takiego, my oceniamy go tylko powyglądzie, bo tylko takie oblicze znamy.
Ja tak to sobie tłumacze =^.^=

Ola_75

jak mowial klasyk: "gdyby kobietki latwiej potrafily wyobrazic sobie twarz o 20 lat starsza, swiat bylby spokojniejszy..."

Vinci_4

mawial oczywiscie

Vinci_4

nie planuję za niego wychodzić, nie widzę potrzeby wyobrażania sobie jego twarzy za 20 lat.
myślę, że nie będzie mu bardzo przykro jeśli przestanie mi się podobać, więc nikt nie ucierpi.

Ola_75

Ola a czy mu zalezy aby sie w nim kochala jakas dziewoja z Polski ?? no raczej nie.

tomasz_user

jak to nie?
nie mów tak! ja wiem, że mu zależy! Przecież dlatego mi się podoba. bo wiem, że mu na tym zależy.

tomasz_user

Odezwali się zazdrośnicy ;d
Nie może się nam kobietom podobać aktor bo przecież najpierw to my musimy sobie wyobrazić jego twarz o 20 lat starszą( żaby nie było!!) a potem dojść do tego, że przecież co takiemu światowemu aktorowi po sympatii jakiejś polki...eh...dobrze, że wy faceci nie musicie przeżywać takich rozterek patrząc na niektóre aktorki xD

Ola_75

Olu, nie, nie ma nic złego w tym, że istnieją prości ludzie, którzy skupiają się głównie na powierzchowności. Wręcz przeciwnie, ktoś musi zapieprzać na 3 zmiany przy taśmociągu, żeby wybitne jednostki mogły w spokoju dokonywać wielkich poruszeń. Niestety ktoś kto zanadto skupia się na powierzchowności tego świata nie jest w stanie zauważyć jego niuansów i może dlatego jest taq niewiele wybitnych reżyserek choćby. ale nie ma w tym nic złego;)

użytkownik usunięty
nieromeq

Kobiety zwracaja uwagę na powierzchowność? Lepiej wejdź na profile pięknych aktorek i zobacz co tam się dzieje.To nie ja kupuję świerszczyki ,żeby sie popodniecać^^ Bez urazy ale od wieków wiadomo,że to mężczyźni zwracają uwagę na 'wierzchnią powłokę'.Pozdrawiam wybitną jednostkę:)

Ola_75

Jednak Gaspard oprócz ładnej buzi ma to, co w zawodzie aktora jest najważniejsze - talent.

Adenachiel

Niestety, nie mogę się skupić na talencie, choćbym nie wiem jak chciała, bo skupiam się właśnie na buzi. :D Może za parę lat obejrzę sobie jakiś 'stary' film z nim i stwierdzę jakim był aktorem.. ;)

NN_

mi też sie podoba, lubie mężczyzn

i sie podpisuje pod stwierdzeniem - kobieta to takie coś co bogu nie wyszło

użytkownik usunięty
komiks

Taaaak... lepiej Bogu wyszli mężczyźni -dewianci, pedofile i inni psychopaci. Bo jak każdemu wiadomo ta działka do kobiet nie należy. Żal mi Ciebie , mam nadzieję ,że kiedyś znajdziesz brakujące spoiwo swojego łańcucha genetycznego ...

nieprzyzwoicie przystojny - trafne określenie ;]

A co do filmu... Nie wiem co mam o nim powiedzieć. Przeczytałam książkę i
mnie zachwyciła, z filmem było jednak gorzej. Moja wyobraźnia wyparła na
mnie większe wrażenie niż Hannibal Rising, ale Pani Murasaki w mej
łepetynce była identyczna co do filmowej ;]

forsakenvanity

haa, też jestem tego zdania. meeega ciacho (nienawidzę tego określenia xd)
naprawdę... jeden z najprzystojniejszych mężczyzn, jakich widziałam.
a tak troszkę odbiegając od tematu... mam pytanie. czy ta blizna-dziura, którą miał w "Hannibalu" jest prawdziwa czy tylko na potrzeby filmu? wiem, śmieszne, ale po prostu jestem ciekawa.
z góry dzięki za odpowiedź.
(;

rainbowarrior

Ponoć w dzieciństwie ugryzł go pies :)

forsakenvanity

Fajne to jest jak się uśmiecha. Lubię charakterystyczne cechy u ludzi a jemu to dodaje uroku.

rainbowarrior

@rainbowarrior: Od razu widać, że oglądałaś tylko jeden film z nim, a szkoda, filmografię ma bardzo ciekawą.
Ta blizna to jego "znak firmowy", tutaj ją dobrze widać:
http://lh3.ggpht.com/_Z33ycNW7bQg/SUqBkb6jCnI/AAAAAAAAPNM/Hwfq8SLD57U/11.jpg

Divine

okay, dzięki ;d
właściwie to oglądałam trzy filmy, ale już po tym, jak spytałam.

rainbowarrior

w zasadzie to blizna jest poniekąd z jego winy, ponieważ w wieku sześciu lat bawił się z dobermanem próbując na nim jechac jak na koniu- pies się wkurzył i zaatakował. w sumie to które dziecko tak się nie bawiło? a poza tym ta blizna, jak wspomniala Divine, jest jego znakiem rozpoznawczym także nie ma tego złego:)

Ola_75

śliczny, owszem *zerka na tapetę w telefonie i udaje, że to nie jest ten sam pan*

acz, na litość!, zwracajcie uwagę też na to, jak on gra! bo gra fenomenalnie! jak np. Hannibal w wykonaniu Hopkinsa (że już książkowego nie pomnę) wzbudza moją swoistą sympatię, tak oglądając "Hannibal Rising" byłam autentycznie przerażona, a to mi się naprawdę rzadko zdarza!

takich chłopców powinni na allegro sprzedawać ;D

Madialene

"takich chłopców powinni na allegro sprzedawać ;D"
Dobre xD i przyznaję rację ^^

forsakenvanity

Jeżeli któraś znajdzie takiego do kupienia, poproszę o link :) Jest
genialny ;)

Madialene

zdjęcia jego portrety jak do filmu słodkie

Ola_75

No ba! On jest cudowny! Bóg seksu, czyż nie? ^^

iCandace

Nie.

forsakenvanity

Jest niemalże idealny, w moim miasteczku jest jeden bardzo podobny do niego ale to nie to samo. On jest cudowny przyznam ale obsesji to nie mam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones